ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ευτυχως που εχω το πρακτορα σου μαζι για μαρτυρα ,γιατι ποιος ξερει τι αισχη θα ελεγες . :o :( :lol: :D :D :D Και το στροφειο ξερω ποιο ειναι, και τι καλυκες ειναι ξερω ,και για τον γαμο του καραγκιοζη οτι ειναι τα φυσιγγια ξερω :lol: :D :D :D Το καλο που σου θελω ειναι να εισαι ετοιμος για αυτα που ερχονται προσεχως στην Κυπρο και στην Ελλαδα γιατι τα πραγματα ειναι πολυ ασχημα . 8-) Εγω ο γραφικος Γεροντακος σε εχω προηδοποιησει εδω και καιρο ,να ετοιμασεις το καταφυγιο ,γιατι το θεμα ειναι ημερων πια .Το ποτε δεν ξερω ακριβως ποια μερα να σου πω . ;) 8-) Ο Νικολας το στελνει σε καλο μαστορα τωρα για επισκευη ,και πιστευω θα του το φτιαξει ,για να ευχαριστηθει το κυνηγι αφου του αρεσει το οπλο. 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 781
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

μολις το εστειλα το περιβοητο 20αρι στον Χριστακο , και εδωσα για παραδωση στην πορτα , με ελτα κουριερ 24,80 ευρω , δηλαδη πανε ελα το οπλο μονο για μεταφορικα θελω ενα 50αρικο , ελπιζω να φτιαχτει , και να μην πηγενει πισω μπρος , οπως μου εχει συμβη στο παρελθον με αλλο οπλο , και αλλον οπλουργο , που πηγε μου εφτιαξε την ζημια , αλλα μου δημιουργησε αλλη ζημια γιατι ειχε βαλει αναποδα τα ελατηρια του σουπερ ποζε , το εστειλα ξανα πισω , και παλι η ζημια δεν διορθωθηκε , το ειχα παρατηση για αρκετο χρονικο διαστημα , και μετα μου το εφτιαξε ο ερασητεχνης οπλουργος , αυτος που δεν μπορεσε να φτιαξει τωρα το 20αρι
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 781
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

εγω ειμαι της αποψης τωρα με το ιντερνετ να τα λεμε ολα απο εξω απο τα δοντια , και τα καλα και τα κακα , μηπος διορθωθουν μερικοι μερικοι , για αυτο για αλλο θεμα στο FB εχω φαει μυνηση με την αρδευση των κτηματων μου , χωρις να γραφω ονοματα , αλλα με υπονουμενα , και μου ζηταγαν ο προεδρος που ηταν υπευθηνος στα νερα , και ο ταμιας απο 3000 ευρω ο καθενας , φυσικα αθωωθηκα και πληρωσα μονο τον δηκηγορο 200 ευρω
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 781
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

και δεν ειναι μονο που δεν το εφτιααξε ο εδω τοπικος ερασητεχνης οπλουργος , αλλα το κωλοβαραγε και 2 μηνες και 6 μερες , και τωρα οριακα θα το εχω τον αυγουστο , γιατι αλλος μου ελεγε οτι ισως θα το εχεις , και αλλος μου ελεγε να το φερω μεσα του αλλο μηνα , γιατι τωρα εχω πολλα , και θα λιψω και μερικες μερες , μονο ο Χριστακος μου ειπε οτι θα το εχει ετοιμο απο τελος ιουλιου, μεγαλο καιμο , και αγανακτηση μαζι εχω
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Ορφανίδη ευχομαι να πάνε ολα καλά και να το έχεις πίσω σύντομα φτιαγμένο. Το Πρόβλημα ειναι οτι δεν εχεις πολλές επιλογές οπλουργού εκεί που εισαι. Να με θυμάσε ομως αν έπαιρνες καινούργιο με οσα εδωσες στα μεταφορικά και εργατικά θα ήταν ισως και λιγότερα.
Γεροντάκο βαρύ και ασήκωτω το άσμα, μηπως λέω μήπως ητανε πολύ το Τσίπουρο :?: :?: :?: :) :D :D :D Λες να σου ηρθε κατακούτελα το στροφείο που κάνει αυτό το χοντρό το ρέλι :?: :?: :?: Και μιας που μιλάμε για στροφείο θέλω εσύ που εισαι ειδήμονας να μου πείς εάν το χοντρό ρέλι θέλει και μεγαλύτερο ύψος κάλυκα ή ελευθερου χώρου απο τα σκάγια :?: :?: :?:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 781
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

pericles έγραψε: 04 Ιούλ 2024 07:30 Ορφανίδη ευχομαι να πάνε ολα καλά και να το έχεις πίσω σύντομα φτιαγμένο. Το Πρόβλημα ειναι οτι δεν εχεις πολλές επιλογές οπλουργού εκεί που εισαι. Να με θυμάσε ομως αν έπαιρνες καινούργιο με οσα εδωσες στα μεταφορικά και εργατικά θα ήταν ισως και λιγότερα.
Γεροντάκο βαρύ και ασήκωτω το άσμα, μηπως λέω μήπως ητανε πολύ το Τσίπουρο :?: :?: :?: :) :D :D :D Λες να σου ηρθε κατακούτελα το στροφείο που κάνει αυτό το χοντρό το ρέλι :?: :?: :?: Και μιας που μιλάμε για στροφείο θέλω εσύ που εισαι ειδήμονας να μου πείς εάν το χοντρό ρέλι θέλει και μεγαλύτερο ύψος κάλυκα ή ελευθερου χώρου απο τα σκάγια :?: :?: :?:
Περικλη μεταφορικα και εργατικα εδωσα μονο τωρα , που ειναι 80 ευρω που μου πηρε ο ερασητεχνης οπλουργος και 50 συνολο που θα δωσω μεταφορικα πηγενε ελα , ο Χατζιωτης που το πηγα δυο φορες δεν μου επερνε τιποτα , ουτε μεταφορικα , ουτε εργατικα , γιατι μου ειπε οτι ηταν μεσα στην εγυηση, τωρα θα περιμενω και τα εργατικα απο τον Χριστακο
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αυτά είναι εύκολα που με ρωτάς για το στροφείο .Με ένα τέτοιο που έχω ρελιαζω τα χάρτινα μου .Άντε και να σου πω λίγες λεπτομέρειες με αυτό το στροφείο .Αυτό κυκλοφορούσε πριν από 10 τουλάχιστον χρόνια και είναι Ιταλικό .Θέλεις να με ρωτήσεις τίποτα άλλο ;Και βεβαίως θέλει λίγο μεγαλύτερο ύψος ο κενός χώρος .Πάντως όλα τα στροφεία και οι μηχανές του Νικόλα κάνουν θαύματα στο ρελιασμα . ;) 8-) Ρε μάστορα αυτό το άσμα είναι πολύ ελαφρύ ,που το βάζουν στα σχολεία για να το τραγουδούν τα παιδιά . :lol: :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 781
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

σημερα πηρε ο Χριστακος το 20αρι , και με πηρε ο ανθρωπος την ιδια μερα στης 10,30 το πρωι τηλεφωνο , το ειδε και ειπε οτι θα βαλει ποιο μακριους επικρουστηρες , αυτο που μαλιασε η γλωσα μου να λεω στον ερασητεχνη τοπικο οπλουργο , και εκεινος μου εβαλε ποιο κοντους , και μου χαλασε και την αριστερη κανη , που και αυτη χτυπαγε ποιο αδυναμα απο πριν τα καψουλια , λογικα την δευτερα μου το στελνει ετοιμο
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 04 Ιούλ 2024 19:33 Αυτά είναι εύκολα που με ρωτάς για το στροφείο .Με ένα τέτοιο που έχω ρελιαζω τα χάρτινα μου .Άντε και να σου πω λίγες λεπτομέρειες με αυτό το στροφείο .Αυτό κυκλοφορούσε πριν από 10 τουλάχιστον χρόνια και είναι Ιταλικό .Θέλεις να με ρωτήσεις τίποτα άλλο ;Και βεβαίως θέλει λίγο μεγαλύτερο ύψος ο κενός χώρος .Πάντως όλα τα στροφεία και οι μηχανές του Νικόλα κάνουν θαύματα στο ρελιασμα . ;) 8-) Ρε μάστορα αυτό το άσμα είναι πολύ ελαφρύ ,που το βάζουν στα σχολεία για να το τραγουδούν τα παιδιά . :lol: :D
Αρα συμφωνείς Γεροντάκο οτι το χοτρό ρέλι θελει και λιγο περισσότερο υψος κάλυκα :) :) :)
Τωρα με τα ασματα του Βαμβακάρη σε λιγο θα θέλουμε Τσίπουρο αλλά εσυ κάτσε φρόνιμα μην σου έρθει στο κεφάλι που μου εισαι και τσιμπημένος :) :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ο Βαμβακαρης ειναι για μενα ο Μεγας φιλοσοφος της ζωης και ας δεν ειχε βγαλει ουτε την τεταρτη ταξη στο δημοτικο . 8-) Φερε καφετζη καμμια σοδα γιατι απο χθες δεν λεω να χωνεψω απο τα φαγητα και τα κρασια που ηπιαμε με τον πρακτορα σου . :o :D :D :D Ας ειναι καλα ολη η οικογενεια ,ο εγγονος μου Νικολας Εφραιμ τζουνιορ ,και ολοι οι καλεσμενοι,που πιστευω οτι ολοι γλεντησαν με την καρδια τους . ;) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Κράτα καλά Γεροντάκο να γλεντάς με την οικογένεια, εχει γλύκες η Ζωή 8-) Αλλη φορά να πίνεις πιό λίγο γιατι ειδοποίησα Μηχανικό απο την Λέρο να σε φτιάξει αλλά σήμερα εχει τα Γενέθλια του γιαυτό πρέπει να γίνεις καλά για να το γιορτάσουμε.
Νάνε καλά ο Φίλος Μιχάλης και να τα εκατοστήσει με υγεία. Χθές κάτι πήγα να πάρω απο το ράφι που εχω μηχανές ιδιογόμωσης και με εμπόδιζε ένα εργαλείο που μου ειχε φτιάξει και το μετακίνησα, Σημερα το φατσοβιβλίο μου γραφει οτι εχει Γενέθλια :) :) Σύμπτωση ή τηλεπάθεια :?: :?: :?: :?:
Αν περάσει απο εδώ να το υαφιερώσεις ενα Βαμβακάρη όποιο τραγούδι θέλεις. :) :) Αντε και να σε συγχωρέσω που δεν απάντησες ψες στο Viber και αναγκάστικα να στείλω σήμα στον Πράκτωρα να μάθω τι κάνεις :) :) :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Χρονια πολλα στον αγαπητο Παλιογερο φιλο μας και ας μη γραφει . ;) :D Να τα χιλιασει θα πουμε γιατι αν πουμε να τα εκατοστησει ειναι λιγα ακομα αυτα τα χρονια . :D :D :D Χθες δεν ειχα γυρισει ακομα στο σπιτι οταν ειχες παρει στο VIBER γιατι ξεμπλεξαμε κατα τις 10 το βραδυ απο το μεσημερι με το γλεντι . ;) :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο πρόσεχε απο την Ζεστη θα στο λέω συνέχεια να το εμπαιδώσεις και μην μου κάνεις αβαρίες με ποτά και ξενύχτια μέχρι τις 10 πρέπει να κοιμάσε. Να πίνεις το τσαγάκι σου και υπνο :D :D :D :D Αντε γιατι εχεις πολλές υποχρεώσεις ακόμη ;) :)
Τώρα για το Viber άστο γιατι επειδή δεν απάντησες βρήκα πληροφορίες για την κατάσταση σου εκεί στο παγκάκι που έγυρες να ξαποστάσεις είχε καμερα που τα έγραψε ολά. Ενα να ξέρεις εισαι υπο παρακολούθηση υπάρχουν ανοικτές γραμμές επικοινωνίας οσο και αν κρύβεσαι απο κινητά και ταμπλετ :) :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Στο παγκακι εκανα τεστ να δω ποιος με παρακολουθει ,και μολις ξαπλωσα τους επιασε πανικος ολους και ετρεχαν . :D :D :D :D Μετα εκανα τεστ κοπωσης και στον εαυτο μου ,και αυτος μου ειπε να πιω ενα κιλο κρασι κοκκινο για να ερθω στα ισια μου ,πραγμα που αμεσως εκανα ,και ειμαι τωρα μια χαρα . ;) :o :D :D :D :D :D Αντε να σου βαλω πρωι πρωι και ενα Βαμβακαρη για να παει η μερα σου καλα .https://www.youtube.com/watch?v=-_BSp25 ... risVasilas
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Πολλά ειδανε τα μάτια σου λεει ο Βαμβακάρης αλλά μυαλο δεν βάζεις και τρέχεις στη ζέστη να δοκιμάσεις δήθεν 8κτάβολα αλλά ξέρω εγώ οτι πηγαίνεις στο σκοπευτήριο για να βλέπεις τα κορίτσια :) :D :D :D :D :D Δεν ξέρω αν τα βλέπει αυτά η Βάσω και νομίζω θα την πάρω τηλέφωνο να της πώ τα κατορθώματα σου :) :D :D :D Δεν ξέρω αν εκεινο το σταθερό τηλέφωνο που ειχες στο άλλο σπιτι και το απαντούσε κάποτε η Βασω αν δουλευει ακόμη :?: :?: :?: :?: :?: :?: Γιαυτό πρόσεχε γιατι εκει στο σκοπευτήριο σας εχω και φίλους Δασκάλους και καθηγητές που μπορώ να πιάσω πληροφορίες :) :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ο κατασκοπος σου μαρτυραει χωρις ξυλο . :o :D :D Βρε τι εχω παθει . :( :D :D Στο σκοπευτηριο πηγαινω γιατι οι δοκιμες δεν σταματουν ποτε ,και λογω ελλειψεως πυριτιδας ,θα δοκιμασω φυσιγγια που εχω ετοιμασει χωρις πυριτιδα . ;) :o :lol: :D :D :D Σημερα εχει ειδικο σεμιναριο στο σκοπευτηριο για τους ολους ,ακομα και για τα κοριτσια . ;) :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Για ρώτησε τον Μαρτυριάρη αν βρίσκει στην μαυρη αγορά πυρίτιδα :?: :) :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
Απάντηση