ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://primenews.press/koryfaios-ogkol ... lion-covid .ΣΧΟΛΙΟ .ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΨΕΚΑΣΜΕΝΟ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

09/01/2023 13:16


Αρχαία Ολυμπία: Νεκρός 15χρονος μαθητής
Στο πένθος έχει βυθιστεί η τοπική κοινότητα του χωριού Λαλά, του δήμου Αρχαίας Ολυμπίας, μετά την είδηση του θανάτου ενός 15χρονου μαθητή.

Όπως αναφέρει το patrisnews.com, τα αδέρφια του 15χρονου τον βρήκαν χωρίς τις αισθήσεις του το πρωί της Δευτέρας στο κρεβάτι του, όταν πήγαν να τον ξυπνήσουν για το σχολείο. :( :( :( ΣΧΟΛΙΟ .Απο τι αραγε πεθανε ξαφνικα ?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ την 09 Ιαν 2023 13:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

08.01.2023 22:58


Πέθανε αιφνιδιαστικά ο δημοσιογράφος Παναγιώτης Τζένος, σε ηλικία 46 ετών

Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 46 ετών ο δημοσιογράφος Παναγιώτης Τζένος με τις πρώτες πληροφορίες να αναφέρουν ότι υπέστη ανακοπή σε ξενοδοχείο της Πάτρας.


Παρά την προσπάθεια διασωστών και γιατρού της Μονάδας του ΕΚΑΒ, να τον επαναφέρουν αυτό δεν κατέστη δυνατό και διακομίστηκε στο Νοσοκομείο «Άγιος Ανδρέας».

Σύμφωνα με το Best.gr, εκεί συνεχίστηκε η προσπάθεια ανάνηψης, χωρίς όμως αποτέλεσμα.

Ο Παναγιώτης Τζένος, ήταν διευθυντικό στέλεχος στην εφημερίδα «Παραπολιτικά» και στον ραδιοφωνικό σταθμό, είχε καταγωγή από την Πάτρα και έκανε συχνές επισκέψεις στην πόλη, όπου έχει συγγενείς.

ΣΧΟΛΙΟ .ΑΠΟ ΤΙ ΑΡΑΓΕ ΠΕΘΑΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ?
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Α09/01/2023 19:43
Τραγωδία στα Ιωάννινα: Βρήκε νεκρό στο κρεβάτι τον 33χρονο γιο της
Newsbomb
Τραγωδία στα Ιωάννινα: Βρήκε νεκρό στο κρεβάτι τον 33χρονο γιο της
Ιωάννινα: Τα ακριβή παθολογικά αίτια του θανάτου του 33χρονου θα «φωτίσει» η ιατροδικαστική εξέταση

Ανείπωτη θλίψη σε γειτονιά των Ιωαννίνων καθώς ένας 33χρονος άνδρας βρέθηκε το Σάββατο (8/1) τα ξημερώματα στις 04.00 μέσα στο σπίτι του, χωρίς τις αισθήσεις του.

Όπως αναφέρει το epirus-tv-news, ο νεαρός άνδρας βρέθηκε νεκρός σε κρεββάτι της οικίας από τη μητέρα του.

Στο σημείο έσπευσε κλιμάκιο της Αστυνομίας και από την έρευνα των αστυνομικών έχει αποκλειστεί η εγκληματική ενέργεια.

Τα ακριβή παθολογικά αίτια του θανάτου του 33χρονου θα «φωτίσει» η ιατροδικαστική εξέταση.

ΣΧΟΛΙΟ .ΑΠΟ ΤΙ ΑΡΑΓΕ ΠΕΘΑΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ . :?:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1376
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Γέροντα, τι θα γίνει με τη πάρτε σου; Μόνο κακά μαντάτα θα μας δίνεις ;;; !!! :( :shock: :shock: :shock: :?

Καλά μαντάτα δε θα μας δώκεις ποτές ; :(
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα δεν πρεπει να τα λεμε και τα καλα και τα κακα ?Σημερα εμαθα οτι το προστημο που μου εχουν βαλει που δεν εκανα το τσιμπημα στο μπρατσο υπαρχει ,και δεν προκειται να το ακυρωσουν οπως μας ελεγαν .Οι εκλογες ερχονται συντομα .Τα καλα ειναι οτι ο κοσμος εχει αρχισει να ξυπναει επι τελους και θα τους παρει στο κυνηγι ολους με τις πετρες οπως ελεγε ο Αγιος Γεροντας μου . ;) :) )https://www.youtube.com/watch?v=Nu2aXoP ... oskonstant.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Πάτρα: 22χρονος ποδοσφαιριστής κατέρρευσε στη δουλειά του και νοσηλεύεται διασωληνωμένος
10-01-2023 08:55


Μάχη για τη ζωή δίνει ένας 22χρονος ποδοσφαιριστής ο οποίος νοσηλεύεται διασωληνωμένος στην μονάδα ανάνηψης του νοσοκομείου του Ρίου.
Σύμφωνα με το tempo24.news, ο νεαρός ερασιτέχνης ποδοσφαιριστής κατέρρευσε το περασμένο Σάββατο, ενώ εργαζόταν στην επιχείρηση του πατέρα του που διατηρεί στην Πάτρα και μεταφέρθηκε αμέσως στο νοσοκομείο με εκτεταμένη εγκεφαλική αιμορραγία, με την κατάσταση της υγείας του να κρίνεται σοβαρή και τις επόμενες ώρες να είναι κρίσιμες.

Ο 22χρονος ο οποίος έχει αγωνιστεί στο παρελθόν σε Ατρόμητο Λάππα και Πάτραι, ολοκλήρωσε πριν από λίγο καιρό την στρατιωτική του θητεία.
ΣΧΟΛΙΟ .ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ .ΑΠΟ ΤΙ ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΕΠΑΘΕ ?
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/watch?v=kYFHSSq ... E%9D%CE%91
ΑΓΡΙΟ ΘΑΝΑΤΙΚΟ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΞΑΦΝΙΚΙΤΙΔΑ . :o :(
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1376
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Εχάσαμε και τον Κωνσταντίνο!!! Να δούμε τώρα τι θα ακολουθήσει και ποιός είπε αλήθεια και ποιός δεν είπε...
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Η ΚΑΚΙΑ ,Η ΜΙΚΡΟΨΥΧΙΑ ,Η ΑΛΗΤΕΙΑ ,ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ OI ΔΗΘΕΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ . 8-) ΜΙΛΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ,,ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ,,ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΝ ΜΠΕΙ Ο ΛΗΣΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΣΑΝ ΧΩΡΑ ΜΕ ΨΕΜΑΤΑ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΟΧΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΑΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΝΑΙ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑΝ ΝΟΜΟΥΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΦΥΣΗ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΤΩΧΕΥΣΑΝ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΡΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΝΑ ΖΕΙ ΜΕ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΠΑΜΠΤΩΧΟΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ 30 ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ .AYTOI ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΘΗΤΕΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΘΡΕΨΑΝ ΤΙΣ ΚΑΙΛΗΔΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΕΜΙΣΑΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΙΚΟ ΜΕΓΑΡΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΗΡΩΕΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΜΙΣΑΝ ΜΕ ΓΑΤΕΣ .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΕΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΟΜΟΥΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΟΚΟΥΝ .ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ .ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ .ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΛΥΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΛΙΤΗ .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ την 13 Ιαν 2023 08:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αγαπητοι φιλοι επειδη με τα γραφομενα μου μπορει να ενοχλω ορισμενους ανθρωπους ,θα σταματησω να γραφω απο εδω και στο εξης διαφορα θεματα της Πολιτικης ,γιατι μπορει εγω να τα βλεπω παραλογα ολα αυτα που συμβαινουν.Οτι εχω γραψει μεχρι τωρα το εκανα με καλη θεληση γιατι αλλωστε δεν εχω να κερδισω τιποτα ,παρα εκανα προσπαθεια μεγαλη για να προστατεψω τους αγαπητους φιλους μου ,απο την πλευρα οπως τα βλεπω εγω ,και οπως μου τα εχει πει ο Αγιος Γεροντας μου .Σας ευχαριστω πολυ οσους φιλους διαβασαν αυτα που εγραψα τοσο καιρο Υ.Γ. Ο καθενας αποφασιζει και παιρνει την ευθυνη που του αντιστοιχει για οσα συμβαινουν ,και θα συμβουν απο εδω και περα .Η ΠΑΝΑΓΙΑ ,Ο ΧΡΙΣΤΟΣ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ,ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΑΝΤΑ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1376
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Γέροντα, εγώ πάλε λέω να συνεχίσεις να γράφεις, διότι άμα δε γράφεις εσύ στα πολιτικά ως πολιτικός αναλυτής, τότε σημαίνει ότι το χάσαμε το πολιτικό μπαιγνίδι και εχάσαμε και το ΒασιλέαΝ και θα μας μείνει και η ανεκπλέρωτη προφητολογική προφητεία του Βασιλέα...

Μα τι τονε φωτίσανε ωρέ το συγχωρεμένο να πάρει γερμανίδα να τσου τα πλερώσει και να μας φάει τα όβολά μας εμάς αυτή η μάνα και δεν εμπορήγανε να πούμε να τον αφήκουνε να πάρει τη συγχωρεμένη και ήπρεπε να του πούνε ότι θα του κόψουνε το φαί να πούμε...

Τελικά είναι δύσκολο χουνέρι να είσαι βασιλικός τέτοιες εποχές...
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα μου ,να πω στους φιλους που ξεχασα να γραψω ποιο πανω ,οτι δεν ειμαι με τον Βασιλεα .Αλλα ηταν αρχηγος Κρατους για αρκετα χρονια ,αρχηγος στρατου ,και πολλα αλλα αξιωματα .Αν ηταν τραγουδιστης ,ηθοποιος και δεν ξερω τι αλλο, θα τον εβαζαν σε λαικο προσκυνημα .Λυπαμαι για την καταντια της Φασιστοειδους Δημοκρατιας μας . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΛΑ . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΛΑ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΚΛΟΓΕΣ . ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

,,ΜΑΥΡΟ ,,ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ . :x
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΥΤΟ ......
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ........ΕΧΩ ΜΥΑΛΟ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ........ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΡΗΣΑΝ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΟΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΟΨΑΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 45 ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΣΩ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΣΧΙΖΑΝ ΤΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΠΡΟΣΤΗΜΟ 300 ΕΥΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΜΠΟΛΙ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥΥΥΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΠΑΡΑ ΦΥΣΗ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΙΟΘΕΤΟΥΝ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΚΕΙ ΚΑΙ ΛΕΣΒΙΕΣ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΑΝΘΡΩΠΟ ΧΩΡΙΣ ΣΚΕΨΗ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΞΙΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑΝ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΤΟΥΣ ΤΣΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥΣ, ΚΑΙΛΗΔΕΣ ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΡΠΑΓΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ ΠΟΥ ΑΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΡΙΘΜΗΣΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΟΥΛΕΨΕΙ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24 ΩΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΧΑΡΑΤΣΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΨΗ .ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ .ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ .ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ :?:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση