ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://primenews.press/dr-robert-maloo ... kai-ta-mme ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ . :o
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://primenews.press/i-evropi-yfista ... po-ton-ema :o :o :cry: :cry: :cry: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΤΟ ΒΟΘΡΟΚΑΝΑΛΑ . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

17/02/2023 10:22

Newsbomb
Τραγωδία στη Θεσσαλονίκη: Νεκρό κοριτσάκι 2,5 ετών στο δημοτικό βρεφοκομείο «Άγιος Στυλιανός»

Ασύλληπτη τραγωδία στη Θεσσαλονίκη όπου ενα κοριτσάκι μόλις 2,5 ετών «έσβησε» στο δημοτικό βρεφοκομείο «Άγιος Στυλιανός»

Τραγωδία σημειώθηκε στη Θεσσαλονίκη. Ένα κοριτσάκι ηλικίας μόλις 2,5 ετών, άφησε την τελευταία του πνοή στο δημοτικό βρεφοκομείο «Άγιος Στυλιανός».

Όπως αναφέρει το thestival.gr, σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, το κοριτσάκι εντόπισαν νεκρό σήμερα το πρωί εργαζόμενοι του ιδρύματος.

Μόλις έγινε γνωστή η είδηση, στο Ίδρυμα μετέβη ο Γενικός Γραμματέας του Δήμου για να εποπτεύσει τη διαδικασία που πρέπει να ακολουθηθεί.

Επί τόπου έχει σπεύσει και ιατροδικαστής.

ΣΧΟΛΙΟ .ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ .ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΟΜΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ .ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΦΥΛΑΚΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ,,ΕΙΔΙΚΟΙ ,,.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΟΣΑ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΦΑΓΑΤΕ ,ΟΣΑ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΣΚΑΤΑ ,ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΙ 301 ΝΕΟΤΑΞΙΤΕΣ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ,ΔΥΝΑΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ . ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑΣ ΣΑΣ .:x O ΑΓΙΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΡΙΝ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ .ΜΗΠΩΣ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ?
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΚΑΤΑΡΕΥΣΗ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΩΝ .ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΠΑΡΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ .. 8-) :cry:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

21/02/2023 19:00
Αναστάτωση στη Θεσσαλονίκη: 18χρονος υπέστη ανακοπή καρδιάς σε γήπεδο ενώ έπαιζε ποδόσφαιρο
Newsbomb
Αναστάτωση στη Θεσσαλονίκη: 18χρονος υπέστη ανακοπή καρδιάς σε γήπεδο ενώ έπαιζε ποδόσφαιρο
Στο σημείο κλήθηκε το ΕΚΑΒ το οποίο έφτασε με δύο ασθενοφόρα και μία Κινητή Μονάδα με γιατρό ο οποίος προχώρησε σε ΚΑΡΠΑ με σκοπό να επαναφέρει τον 18χρονο

Μεγάλη αναστάτωση προκλήθηκε σε αγώνα ποδοσφαίρου στη Θεσσαλονίκη όταν ο 18χρονος, με καταγωγή από τη Βέροια, υπέστη καρδιακό επεισόδιο και κατέρρευσε. Ο αγώνας γινόταν σε γηπεδάκι επί της Αγίου Δημητρίου, ανάμεσα από τις εγκαταστάσεις του Ηρακλή

Όπως ανέφεραν αυτόπτες μάρτυρες κάποια στιγμή σταμάτησε διότι αισθάνθηκε μία ζάλη. «Μας είπε πως ζαλίζεται κι έκατσε στον πάγκο. Μετά από λίγη ώρα μας ανέφερε πως είναι καλύτερα, όμως την ώρα που σηκώθηκε τον είδαμε να λιποθυμά και να πέφτει στο έδαφος».

Σύμφωνα με το grtimes.gr, άμεσα άνθρωποι από τις εγκαταστάσεις του ΓΣ “Ηρακλής” (Ιβανώφειο και Κατσάνειο) που αντιλήφθηκαν το γεγονός έσπευσαν με απινιδωτή και όπως αναφέρουν οι πληροφορίες η έγκαιρη επέμβαση επανέφερε τον νεαρό αθλητή, αλλά για λίγο, καθώς ελάχιστα λεπτά αργότερα ξανακατέρρευσε.

Παράλληλα, στο σημείο κλήθηκε το ΕΚΑΒ το οποίο έφτασε με δύο ασθενοφόρα και μία Κινητή Μονάδα με γιατρό ο οποίος προχώρησε σε ΚΑΡΠΑ με σκοπό να επαναφέρει τον 18χρονο, προσπάθεια που συνεχίζεται μέχρι αυτή την ώρα, ενώ στη συνέχεια θα μεταφερθεί στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου. ΣΧΟΛΙΟ .ΑΠΟ ΤΙ ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΕΠΑΘΕ ?
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΛΑΔΑ21/02/2023 20:43
Πολεμική Αεροπορία: Υποσμηναγός άφησε την τελευταία του πνοή στη βάση της Ελευσίνας
Newsbomb
Πολεμική Αεροπορία: Υποσμηναγός άφησε την τελευταία του πνοή στη βάση της Ελευσίνας
Πένθος για την Πολεμική Αεροπορία, αφού ένας 31χρονος Υποσμηναγός έχασε αιφνίδια τη ζωή του.

Όπως ανακοίνωσε το Γενικό Επιτελείο Αεροπορίας, την Τρίτη 21 Φεβρουαρίου 2023, ο Υποσμηναγός (ΜΑ) Β.Μ, ετών 31, ο οποίος υπηρετούσε στο Κρατικό Εργοστάσιο Αεροπορίας, στην Αεροπορική Βάση Ελευσίνας, βρέθηκε νεκρός εντός της Μονάδας.

Τα αίτια του θανάτου διερευνώνται .

Το Γενικό Επιτελείο Αεροπορίας εκφράζει τα ειλικρινή του συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους του, καταλήγει η ανακοίνωση.

ΣΧΟΛΙΟ .ΑΠΟ ΤΙ ΑΡΑΓΕ ?
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από pericles »

Τό Εμβόλιο φταίει :) :D :D :D :D :D :D Πρό εμβολίου κανείς δεν πέθανε απο Καρδιακή προσβολή Πνευμονικό είδημα και εγκεφαλικά :) :D :D :D :D :D :D
Περα απο το Καλαμπούρι Αιωνία η Μνήμη του Ανθρώπου πολύ κρίμα νέος Άνθρωπος. 8-)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

22/02/2023 08:20
1/ Ελευσίνα: Πυροβολισμοί με Καλάσνικοφ έξω από πολυκατοικία . 2/ 22/02/2023 06:38
Νέα Ιωνία: Νεκρός άνδρας από πυροβολισμούς σε καφετέρια με ναργιλέδες .3/ 22/02/2023 06:08
Αγία Βαρβάρα: «Πόλεμο» μεταξύ Ρομά «βλέπει» η ΕΛΑΣ πίσω από το επεισόδιο με τους πυροβολισμούς . 4/ 22/2 2023 Επίθεση με μολότοφ σε διμοιρία των ΜΑΤ στα Εξάρχεια
Στις φλόγες αυτοκίνητα και κάδοι απορριμμάτων

Επεισόδια στα Εξάρχεια - Επίθεση με μολότοφ σε διμοιρία των ΜΑΤ - Κάηκαν δύο οχήματα .5/ .22/02/2023 09:07
Πατήσια: «Δεν θέλω να πεθάνω» τα τελευταια λόγια του 16χρονου που δέχθηκε επίθεση με μαχαίρι . ΣΧΟΛΙΟ .ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΕΓΙΝΑΝ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ .ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ την 22 Φεβ 2023 09:23, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

pericles έγραψε: 22 Φεβ 2023 07:34 Τό Εμβόλιο φταίει :) :D :D :D :D :D :D Πρό εμβολίου κανείς δεν πέθανε απο Καρδιακή προσβολή Πνευμονικό είδημα και εγκεφαλικά :) :D :D :D :D :D :D
Περα απο το Καλαμπούρι Αιωνία η Μνήμη του Ανθρώπου πολύ κρίμα νέος Άνθρωπος. 8-)
Περικλη μου ,και πριν εμβολιου,, εφευγαν,, ανθρωποι απο αυτες τις ασθενειες που λες, αλλα ηταν πολυ λιγοι και μεγαλοι σε ηλικια επι το πλειστον ,σε σχεση και με τα νεα παιδια επι το πλειστον που ,,φευγουν,, σημερα .Απο καποια αιτια εχουμε αυτους τους πολλους θανατους .Τωρα η νεα ασθενεια ονομαζεται ΞΑΦΝΙΚΙΤΙΔΑ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 22 Φεβ 2023 09:20
pericles έγραψε: 22 Φεβ 2023 07:34 Τό Εμβόλιο φταίει :) :D :D :D :D :D :D Πρό εμβολίου κανείς δεν πέθανε απο Καρδιακή προσβολή Πνευμονικό είδημα και εγκεφαλικά :) :D :D :D :D :D :D
Περα απο το Καλαμπούρι Αιωνία η Μνήμη του Ανθρώπου πολύ κρίμα νέος Άνθρωπος. 8-)
Περικλη μου ,και πριν εμβολιου,, εφευγαν,, ανθρωποι απο αυτες τις ασθενειες που λες, αλλα ηταν πολυ λιγοι και μεγαλοι σε ηλικια επι το πλειστον ,σε σχεση και με τα νεα παιδια επι το πλειστον που ,,φευγουν,, σημερα .Απο καποια αιτια εχουμε αυτους τους πολλους θανατους .Τωρα η νεα ασθενεια ονομαζεται ΞΑΦΝΙΚΙΤΙΔΑ .
Δ'εν είναι όπως τα λές Νικόλα απλά το έμβόλιο ειναι το εξιλαστήριο θύμα. Δεν λέω ίσως μπορεί μερικά άτομα σε συνδιασμό με κάποια άλλη πάθηση τους ή και σε συνδιασμό με άλλα φάρμακα που έπαιρναν, αυτό να ήταν ο λόγος που έφυγαν απο την ζωή. ΚΑι εγώ είχα αδελφό τονοποίο δέν γνώρισαγιατί ηταν μεγαλύτερος μου και απεβίωσε σε ηλικία 13 ετών. Τότε οι γιατροί είπαν ότι είχε καρδιακό πρόβλημα 8-)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Μακαρι Περικλη μου να ειναι ετσι,και να εχω αδικο εγω και δικαιο εσυ .Το μελλον θα το δειξει τι απο τα δυο συμβαινει .Εγω δεν γνωριζω τιποτα απο ιατρικη,αλλα διαβαζω αυτα που λενε οι μεγαλοι Νομπελιστες γιατροι ,οπως και οι μεγαλοι Πνευματικοι και Αγιοι και οχι η χρυσοκαρακαξα που εβγαινε στα καναλια καθε μερα . ;) 8-) Περικλη μου εχω παραδειγμα το παιδι μου και εχω πιει πολυ φαρμακι τον τελευταιο χρονο .Ηταν αθλητης και Πρωταθλητης Ελλαδος ,και μολις εκανε το εμβολιο επειδη τον πιεσαν απο την δουλεια του ,[εχει πολυ υπευθυνη θεση]επαθε θρομβωση στο ποδι ξαφνικα μετα απο μια εβδομαδα ,και τωρα ειναι καθε μερα στους γιατρους απο πολλες αλλες παρενεργειες ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ,που δεν μπορει να περπατησει ,που τρεμουν τα χερια του και τα ποδια του ,που μουδιασαν τα χερια και τα ποδια του ,και χανει ωρες και φορες την επαφη με το περιβαλον . :cry: :cry: :cry: Αυτα τα συμπτωματα τα εχει παρα πολυς κοσμος τουλαχιστον απο οσο εγω γνωριζω πολλους ανθρωπους, που το επαθαν μετα τον εμβολιασμο [ο Θεος να το κανει εμβολιο].Τυχαιο ? Μπορει φιλε μου καλε . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ .ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΚΑΡΑΚΑΞΑ . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΤΑ 300 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥΣ . ΜΟΥ ΕΦΑΓΑΝ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΣΥΝΤΑΞΗ . :x
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ,ΟΤΙ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ .ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ? ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΜΑΝΔΡΑ ? ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΙΣ ΠΥΡΚΑΓΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΚΑΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ? ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ COVID ? ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΕΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΟ ΣΥΜΒΑΝ ΠΟΥ ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΣΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΕΝΙΑ ΝΕΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΔΡΑΜΑ ΜΑΣ .ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 301 ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥΣ .ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ . ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΚΑΨΑΝ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ 103 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΜΕΤΑ .ΠΗΓΑΝ ΤΑΧΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΣΥΜΒΑΝ ΜΕ ΥΠΟΚΡIΣΙΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟΙ .ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ .ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΝ 60 ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΝΩ ,ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ .ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ .ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ .ΑΝΙΚΑΝΟΙ ,ΤΡΑΓΙΚΟΙ ,ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ .ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΔΥΝΑΜΟΣ ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΤΙΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ ,ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ . Υ.Γ. ΕΝΑΣ ΨΕΚΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ .1/ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΥΠΑΡΧΕΙ .ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΤΡΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ .2/ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΒΡΩΜΟΚΑΝΑΛΙΑ [ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ]ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΔΗΓΟΣ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ .3/ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΠΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΕΥΘΥΝΗ ?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ την 03 Μαρ 2023 15:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΣΤΟ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ,ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΜΕΣΩ ΕΛΤΑ ΣΤΙΣ 15/2/2023 ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ .ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ ΔΗΛΑΔΗ 6 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 17 ΗΜΕΡΕΣ .ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

03/03/2023 11:05
Ψηφίζουμε αυτούς που σκοτώνουν τα παιδιά μας…
Νίκος Συρίγος

Ψηφίζουμε αυτούς που σκοτώνουν τα παιδιά μας…
Χάσαμε παιδιά. Χάσαμε το αύριο μας. Παιδιά που έμπαιναν στα τρένα… Παιδιά του κοσμάκη…

Ακούω πολλά. Διαβάζω πολλά. Μαθαίνω περισσότερα. Ο σταθμάρχης ήταν βύσμα που μπήκε εκεί με εντολή πολιτικού. Η Κομισιόν έχει δώσει 700 εκατομμύρια ευρώ τα τελευταία 14 χρόνια ώστε τα τρένα να μην είναι κινούμενα φέρετρα. Οι πολιτικοί ακόμη και τώρα που μετράμε νεκρούς αυτοί μετρούν ψήφους και προσπαθούν να κάνουν τον καλύτερο δυνατό επικοινωνιακό χειρισμό… Θέατρο δηλαδή. Ο Καραμανλής πριν λίγες μέρες έκανε τον τσαντισμένο επειδή τον ρώταγαν για την ασφάλεια των τρένων.

Ο Μητσοτάκης είχε διοργανώσει φιέστα για τα τρένα… Οι άλλοι, όλοι, πήγαν να παρηγορήσουν αυτούς που έχασαν τα παιδιά τους επειδή αυτοί ΟΛΟΙ, έβαλαν στην τσέπη τα λεφτά που έπρεπε να πάνε στα έργα ώστε να μην στηρίζεται η ζωή του κοσμάκη σε έναν… σταθμάρχη. Αυτό που γίνεται σε όλη την Ευρώπη… Αυτό που γίνεται στις κανονικές χώρες. Όχι στα μπουρδέλα… Χάσαμε παιδιά. Χάσαμε το αύριο μας. Παιδιά που έμπαιναν στα τρένα… Παιδιά του κοσμάκη… Κάποιος μου είπε “αν οι πολιτικοί έμπαιναν στα τρένα, θα δούλευαν όλα ρολόι”. Άδικο έχει; Όποιος έχει κυβερνήσει αυτό το μπουρδέλο έστω και μια μέρα έχει στα χέρια του το αίμα αυτών που σκότωσε στα Τέμπη… Στο Μάτι, στη Μάνδρα, στις φωτιές, στις πλημμύρες, στα ναυάγια, στους δρόμους.

Στην Ελλάδα το μόνο που δουλεύει είναι η μίζα. Μπαίνουν στην πολιτική ξυπόλητοι και βγαίνουν πάμπλουτοι. Πατώντας πάνω σε πτώματα. Κυριολεκτικά… Κι εσύ κι εγώ πάμε και ψηφίζουμε αυτούς που σκοτώνουν τα παιδιά μας. Συνεχώς και συνεπώς. Ψηφίζεις για να έχεις το βύσμα που θα σε κάνει σταθμάρχη με έξι μήνες εκπαίδευση… Ψηφίζεις αυτόν που θα σου σβήσει την κλήση επειδή πέρασες με κόκκινο… Ψηφίζεις αυτόν που θα κάνει τα στραβά μάτια… Πεθαίνουμε αλλά δεν μαθαίνουμε. Και μετά κλαίμε. Και ευχόμαστε να μην ξανασυμβεί… Μέχρι να ξανασυμβεί. Μέχρι να ξαναχάσουμε παιδιά…

Καμία Δικαιοσύνη δεν μπορεί να υπάρξει για τη μάνα που χάνει τα παιδιά της. Ακόμη κι αν μπουν φυλακή όλοι όσοι έβαλαν το δάχτυλο στο μέλι… Καμία. Τουλάχιστον ο θάνατος των παιδιών ας μας ξυπνήσει… Μόνο αυτό.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Μεσα σε ολη αυτην την μαυριλα με τον αδικο θανατο τοσων πολλων παιδιων, σημερα μου εστειλαν μειλ απο την εφορια οτι χρωσταω 165 ευρω μαζι με τους τοκους και αλλα 165 ευρω η γυναικα μου γιατι δεν εχουμε κατσει στην καρεκλα να κανουμε το εμβολιο .Που ειναι αυτα που ελεγαν οτι θα τα διαγραψουν τα προστημα ? ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΡΓΙΟΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΑΓΩΔΙΑ ? ΔΕΝ ΦΤΑΕΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΦΩΝΑΖΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΟΙ ΜΗΧΟΝΟΔΗΓΟΙ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΤΙΣ ΕΒΓΑΖΑΝ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΤΙΚΕΣ ? ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΒΑΖΑΝ ΥΠΟΥΡΓΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ? ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΑΧΑ ΜΕ ΘΛΙΨΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ? ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΡΟΥΣΦΕΤΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΣΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΕ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ? ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕΙ ΟΙ ΡΟΜΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΛΕΒΑΝ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΙΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΧΑΛΚΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ? ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΑΙΝΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΧΡΗΣΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΕΡΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟ ? ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΒΡΩΜΟΚΑΝΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΤΟΛΕΣ ΑΝΩΘΕΝ ΕΒΓΑΖΑΝ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙς ΥΠΟΔΟΜΕΣ ? ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ? ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΧΘΕΣ ΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΠΕΝΘΟΣ ΑΥΤΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΙ ? ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΔΥΣΤΥΧΗΜΑ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΕΞΩ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΡΙΧΝΟΝΤΑΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗ ΠΟΥ ΝΑΙ ,ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΛΥΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΕΤΣΑ :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ .ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΑΙΤ ΟΤΙ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΑΓΩΔΙΑΣ ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΙΝΑ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗΣ ΒΑΣΕΙ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΚΥΒΕΡΝΩΝΤΕΣ ΟΤΑΝ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ . :o :x
ΤΙ ΣΑΣ ΘΥΜΗΖΕΙ ΑΥΤΟ ?
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση