ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Λοιπον για να σου φυγει η περιεργεια προχθες επιασα δυο καλαμαρια γιγαντες ,ενα χταποδι περιπου δυο κιλα ,και μια σουπια μισο κιλο .Αυτα τα λιγα γιατι μετα ειχε υγρασια ,και με επιασε το κρυο και εφυγα νωρις . ;) :D :D Αν προλαβω θα ξαναπαω μεχρι την Καθαρα Δευτερα και για τα επομενα για να εχουμε στο τραπεζι . :lol: :lol: :lol:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

σημερα λεω να παω τωρα σε λιγο καρτερι στους κισους με το σκαμνακι και το 20αρι , γιατι απο περπατημα στραμπουλιξα τον αστραγαλο , και δεν θα περπατησω , δεν θα φωρτοθω πολλα φυσιγγια μονο 15 , για να μην μπω σε περασμο και αρχισω το περπατημα , και κουρασω και αλλο τον στραμπουλιγμενο αστραγαλο , εαν ριξω τα μισα θα ειμαι πολυ ευχαριστημενος , αλλα δεν το βλεπω , εστω και 3 με 4 να ριξω ευχαριστημενος θα ειμαι για αυτη την ασχημη σεζον .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα οι μερες τελειωνουν στο κυνηγι ,για αυτο αφου μπορεις πηγαινε να ριξεις εστω και λιγες τουφεκιες ,γιατι μετα θα περιμενουμε 6 μηνες .Παντως καλα να περασεις . ;) :)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

πριν λιγο γυρασα απο τους κισους , 3 πουλια πηρα και εριξα 7 φυσιγγια , ΑΛΛΑ οταν περασα απο το μερος που ειχα σηκωση την μπεκατσα τρεις διαφορετικες μερες , και την τελευτεα μερα στης 15 φευβρουαριου που την τουφεκισα , και ειχε πολυ αερα , και μολις της εριξα ειδα σαν να πλαναρη , και εγω νομισα οτι ηταν απο τον αερα που φυσαγε πολυ εκεινη την μερα , χωρις να μπορω να δω μετα τι εγινε , λογο της βλαστησης , και περασα απο εκει με το επανιελ ψαχνοντας μηπως την ξαναβρουμε γιατι καταλαβα οτι δεν θα πηγε μακρια , και περασαμε απο διπλα της χωρις το επανιελ να την εντοπισα , και σημερα ολο τυχεα την βρηκα βρωμισμενη , απο εκει που την ειδα να πλαναρη , μου χαλασε η μερα στεναχωρεθηκα πολυ, και εγω τσαμπα μετα την ξανα εψαχνα
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Κριμα το πουλι Νικολα . :(
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ έγραψε: 22 Φεβ 2023 19:56 πριν λιγο γυρασα απο τους κισους , 3 πουλια πηρα και εριξα 7 φυσιγγια , ΑΛΛΑ οταν περασα απο το μερος που ειχα σηκωση την μπεκατσα τρεις διαφορετικες μερες , και την τελευτεα μερα στης 15 φευβρουαριου που την τουφεκισα , και ειχε πολυ αερα , και μολις της εριξα ειδα σαν να πλαναρη , και εγω νομισα οτι ηταν απο τον αερα που φυσαγε πολυ εκεινη την μερα , χωρις να μπορω να δω μετα τι εγινε , λογο της βλαστησης , και περασα απο εκει με το επανιελ ψαχνοντας μηπως την ξαναβρουμε γιατι καταλαβα οτι δεν θα πηγε μακρια , και περασαμε απο διπλα της χωρις το επανιελ να την εντοπισα , και σημερα ολο τυχεα την βρηκα βρωμισμενη , απο εκει που την ειδα να πλαναρη , μου χαλασε η μερα στεναχωρεθηκα πολυ, και εγω τσαμπα μετα την ξανα εψαχνα
Νίκο συμβαίνει πολλές φορές :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

πηγα σημερα παλι , με το 20αρι , που σχεδον κυνηγαω ολη την σεζον με αυτο , εκτος λιγο στης περδικες που πηρα το 12αρι , αλλα και με το 20αρι πηρα 5 περδικες , στο θεμα μας τωρα , πηγα στους κισους με σκοπο να κανω καρτερι , λογο του στραμπιλισματος στον αστραγαλο , περιμενα και περιμενα , και πηρα μια τσιχλα μετα απο ωρες , οποτε βαρεθηκα , και κουτσα κουτσα αρχισα το ψαξιμο , και πηρα αλλες 3 τσιχλες , συνολο 4 τσιχλες με 17 φυσιγγια , πηγε το τσαπιδι συνεφο , γιατι ηταν λιγοστες και εριχνα οπου την εβλεπα , με τον αστραγαλο τουμπανο στο πριξημο , αλλα λεω δεν βαριεσε θα το ξεκουρασω αυριο , και μεθαυριο που θα παω στα πορτοκαλια και δεν θα περπαταω , και της αλλες μερες κυριακη αποκριες , και καθαρα δευτερα που θα παμε με την οικογενεια στις εκδηλωσης , μονο η τριτη η τελευτεα μερα μου μενει πλεον
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

να παει η χρονια στο καλο , γιατι ηταν χαλια , και να ερθη του χρονου καλυτερη .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

και κατι που εχω διαπιστοση τωρα στα τελευταια χρονια , και ειδικα φετος , δεν περπατανε οι κυνηγοι τα τελευταια χρονια , ολοι καρτερι πηγαινουν 1 ωρα το απογευμα , ακομα και νεα παιδια δεν περπαταν , και στην περδικα ακομα φετος μονο στην αρχη ειδα εναν μεσηλικα να περπατα , οποτε πηγαινα μονος μου ειμουν , και στην περδικα και στην τσιχλα , και φυσικα καλυτερα , σε οποιον ελεγα να παμε περπατητο μαζι , αλεργεια παθενε , και δεν ερχονταν , ακομα και την μπεκατσα ελαχιστοι την κυνηγαν , γιατι χρειαζετε περπατημα
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σημερα πηγα στο σκοπευτηριο με τον φιλο μας τον Χρηστο και εριξα στο SPORTING μια πουλα .Πηγα πολυ καλα με σκορ 23 /25 με φυσιγγια ιδιογομωσης πεντασταδιακα με πυριτιδα PSB5 1,40 X28 γραμ νουμερο 9 σκαγια .Το οπλο που ειχα μαζι μου ηταν το πλαγιοκανο RENATO GAMBA . 8-) Εκανα και δοκιμες σε διαφορα σεταπ δικα μου στο πινακα και ηταν και αυτα πολυ καλα με πυριτιδα PSB1 και Α1 . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

καινουρια ιστορια σημερα , αφου εκοψα 260 κιλα πορτοκαλια , και τελειωσα , κατα της 4.30 , και ειχα μαζι μου το 20αρι , λεω να κανω μια βολτα στο περιβολι μου , και μετα να παω καρτερι σε ενα αλλο μερος κανενα χιλιομετρο ποιο περα , για να ειμαι μακρια απο το χωριο , γιατι το περιβολι μου ειναι διπλα στο χωριο , μην ριχνω εκει κοντα , αλλα δεν τρεχει τιποτα κανενας δεν φωναζει , και ετσι πηγα κοντα στους κισους που και εκει εχει κισους , και οπως περναω να παω να δω στους κισους , πεταγαιτε μπεκατσα χωρις να εχω τον σκυλο , αλλα δεν μου φανηκε φυσιολογικη , σαν γλαρος αργα πεταχτηκε , και ειδα και την κουτσουλια να ριχνει στον αερα , την περνω με την δευτερη τουφεκια , παω την πιανω και ηταν σαν φελος αλαφρια , την μαδαω λιγο και δεν ειχε καθολου στηθος , σαν σκελετος μπεκατσας ηταν , την ψαχνω λιγο , και ειδα παλιο τραυμα που βρωμαγε και αρχισε να σαπιζει , την πεταξα , γιατι δεν τρωγονταν με τιποτα απο την αδυναμια , και την απαλαξα απο τον αργο θανατο , δεν ηταν γραφτω να παρω φετος τριτη μπεκατσα , μετα καθισα εκει διπλα στο περιβολι στους κισους και διπλα στο χωριο και πηρα 5 τσιχλες , που δεν το κουνισα απο εκει για να παω καρτερι απογεθματινο αλλου που ειπα πριν , και η πλακα ηταν που καπια στιγμη μαζι με της δεκαοχτουρες σε μια καριδια καθησε και μια φασα , την κοιταζα και δεν το πιστευα , στα 100 μετρα απο το χωριο .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Καλημερα .Καλο Σαββατοκυριακοδευτερα φιλοι μου με υγεια . :)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

καλο σαββατοκυριακο , και καλη σαρακοστη
ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 23:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ »

Καλή Σαρακοστή σε ολους
Νικόλα πες εντυπώσεις από το εικοσαρι έως τωρα
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

αλλη χαρη , ποιοτητα κυνηγιου , βασιλικο διαμετρημα , δεν κουραζει η χρηση του , ελαφρι , μικρο σε ογκο παχους , , που το κανει ευκινητο , και στην δευερη τουφεκια εισαι πανω στον στοχο , γιατι δεν σου φευγει το οπλο απο την ανακρουση της πρωτης τουφεκιας ,κανενα μιονεκτημα , ουτε καταλαβα να υστερη στο βελινεκες , και το μιονεκτημα του , που λενε οι αλλοι τα ακριβα του φυσιγγια , σε εμας τους ιδιογωμοτες δεν ισχυει , ισα ισα μας ερχωντε και φτηνοτερα , ακομα και απο του 12αριου , που του 20αριου τα φυσιγγια τα ετοιμα ειναι αρκετα ποιο ακριβα απο του 12αριου
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

κριμα φετος που δεν ειχε αρκετα πουλια , εριξα ολη την σεζον 550 φυσιγγια , θα ριξω και αυριο μερικα , και τελος εδω σκοπευτηρια δεν εχουμε , οποτε ξανα τον αυγουστο. Τελικα ο Χατζιωτης πολυ ντομπρος , μου το εφτιαξε καλα , και εαν και μεταχηρισμενο μου ειπε οτι εχει εγυηση , δεν πληρωσα ουτε σεντς , μεχρι και τα μεταφορικα των κουριερ πληρωνε μπρος πισω , και με πηρε τηλεφωνο μεσα στης γιορτες να με ρωτηση εαν δουλευει καλα το οπλο
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Μάς την εκανε την κοπάνα ο γεροντάκος απο τον Καφενέ ή παιδευεται ακόμη να αγκιστρώσει καλαμάρι να πάρει στο σπίτι :?: :?: :) :D :D
Άσε που τώρα ανακάλυψε το 1,4 Χ28 στη PSB5 που την έκανα ετσι πρίν 20 χρόνια :) :D :D :D :D
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ έγραψε: 27 Φεβ 2023 21:22 κριμα φετος που δεν ειχε αρκετα πουλια , εριξα ολη την σεζον 550 φυσιγγια , θα ριξω και αυριο μερικα , και τελος εδω σκοπευτηρια δεν εχουμε , οποτε ξανα τον αυγουστο. Τελικα ο Χατζιωτης πολυ ντομπρος , μου το εφτιαξε καλα , και εαν και μεταχηρισμενο μου ειπε οτι εχει εγυηση , δεν πληρωσα ουτε σεντς , μεχρι και τα μεταφορικα των κουριερ πληρωνε μπρος πισω , και με πηρε τηλεφωνο μεσα στης γιορτες να με ρωτηση εαν δουλευει καλα το οπλο
Ορφανίδη καλά είσαι εγώ φέτος ούτε 3 κουτια δεν κατάφερα να ρίξω σε ολα τα κυνήγια. Στην Τσίχλα δεν έχω πάει, σιταρίθρες δεν είχε παρά μόνο ελάχιστες. Λίγα φυσίγγια εριξα στην Πέρδικα και μερικά στις φάσες.
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Ο Γεροντάκος μας έχει μέρες να μας γράψει τα νέα του και ανισυχώ :?: :?: :?:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Θελεις να τα ακουσεις πρωι πρωι και πρωτομηνια . :?:
pericles έγραψε: 28 Φεβ 2023 08:58 Μάς την εκανε την κοπάνα ο γεροντάκος απο τον Καφενέ ή παιδευεται ακόμη να αγκιστρώσει καλαμάρι να πάρει στο σπίτι :?: :?: :) :D :D
Άσε που τώρα ανακάλυψε το 1,4 Χ28 στη PSB5 που την έκανα ετσι πρίν 20 χρόνια :) :D :D :D :D
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ έγραψε: 27 Φεβ 2023 21:22 κριμα φετος που δεν ειχε αρκετα πουλια , εριξα ολη την σεζον 550 φυσιγγια , θα ριξω και αυριο μερικα , και τελος εδω σκοπευτηρια δεν εχουμε , οποτε ξανα τον αυγουστο. Τελικα ο Χατζιωτης πολυ ντομπρος , μου το εφτιαξε καλα , και εαν και μεταχηρισμενο μου ειπε οτι εχει εγυηση , δεν πληρωσα ουτε σεντς , μεχρι και τα μεταφορικα των κουριερ πληρωνε μπρος πισω , και με πηρε τηλεφωνο μεσα στης γιορτες να με ρωτηση εαν δουλευει καλα το οπλο
Ορφανίδη καλά είσαι εγώ φέτος ούτε 3 κουτια δεν κατάφερα να ρίξω σε ολα τα κυνήγια. Στην Τσίχλα δεν έχω πάει, σιταρίθρες δεν είχε παρά μόνο ελάχιστες. Λίγα φυσίγγια εριξα στην Πέρδικα και μερικά στις φάσες.
Ποσα φυσιγγια εριξες μας εγραψες ,αλλα ποσα θηραματα κτυπησες με αυτα τα φυσιγγια που εριξες δεν μας ειπες . :o :lol: :lol: :lol: :D :D :D Θα σου πω εγω .Κανενα .8-) Ακομα τρεχουν ολα τα θηραματα . :o :lol: :lol: :lol: :P :P :P Και αφου θελεις να μου πεις οτι με την PSB5 γεμιζες 1,40 χ28 πριν πολλα χρονια ,εγω θα σου πω ενα σεταπ με PSB1 1,50 X 28 .Αυτο το εχεις δοκιμασει ? Λοιπον αυτο το σεταπ ειναι by Angelopoulos now .δοκιμασμενο με τον κατασκοπο σου στο σκοπευτηριο . ;) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

Νικολα ο φιλος σου ο Χριστος , που πριν μερικες μερες του ειπα κατι για ενα σεταπ με την PSB1 με εκανε ρομπα δημοσια , γιατι ειχε γραψει ετσι PSB ενα , και εγραφε το σεταπ μετα , οταν τον ρωτησα ποια PSB ειναι η 1 , 2 , 5 , η 6 ,και μετα καταλαβα οταν το ειδα ποιο καλα ποια ειναι , και του ειπα δεν την γραφουν PSB ενα , αλλα PSB1 , γιατι εγω το ενα , καταλαβα οτι το ελεγε για ενα σεταπ με προσβαλε με τα γραφωμενα του , οτι δεν βλεπω καλα , και πρεπει να βαλω γιαλια , και αλλα που δεν θυμαμε
Απάντηση