ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Την διογκωση της κανης και την εξαρθρωση μασελας σιγουρα θα την παθει με τα σεταπ που του ειπες με τα 32 γραμ σκαγια για το 20ρακι του . :o :o :o :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Τα σεταπ που του λεω εγω με 25 γραμ σκαγια ,ειναι ασφαλη και δοκιμασμενα στον κυνηγοτοπο . :x Οχι σαν και εσενα που μας λες οτι κυνηγας με το 20ρακι αλλα στην ουσια κυνηγας με cal 12 . :o :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Οσο αφορα τα γενεθλια σου ακομα και τον Mark Zakemberk [F/B]κοροιδεψες . :o :o :oops: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σημερα επειδη μας λειπει το αφεντικο, θα παω και εγω να πιω το καφεδακι μου στο σκοπευτηριο με τον φιλο μας τον Χρηστο . ;) :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 04 Μάιος 2022 10:47 Την διογκωση της κανης και την εξαρθρωση μασελας σιγουρα θα την παθει με τα σεταπ που του ειπες με τα 32 γραμ σκαγια για το 20ρακι του . :o :o :o :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Τα σεταπ που του λεω εγω με 25 γραμ σκαγια ,ειναι ασφαλη και δοκιμασμενα στον κυνηγοτοπο . :x Οχι σαν και εσενα που μας λες οτι κυνηγας με το 20ρακι αλλα στην ουσια κυνηγας με cal 12 . :o :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Οσο αφορα τα γενεθλια σου ακομα και τον Mark Zakemberk [F/B]κοροιδεψες . :o :o :oops: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Τώρα τί να πώ :?: :?: :?: Την είδες την φωτογραφία με το 20αρη και δυό πέρδικες :P :P :P :P
Ακου 25 γρ. με το 20αρη :x :x :x Το Μαγκνουμ στο 36αρη ειναι 24 γρ. Γεροντάκο :lol: :lol: :lol: Πάει η εποχή σου που Ανακατσκέυαζαν τα Enfield σε κυνηγετικά για να ριχνουνε 10γρ. να πάρουνε κανένα σπουργιτη να φάνε στην κατοχή :) :D :D :D :D :D
Συντονισου με την εποχή που ζουμε, μας κάνεις και τον Σκοπευτή με τα Κοκόρια :) :D :D :D :D :D
Αντε Πρωί πρωί να μου υψώνεις την Πίεση και εχουμε και μια κατοικία 40χρονια την γεμίζαμε και τώρα να την αδειάσουμε και να την ρίξουμε κάτω. :oops: :oops: :oops: :oops:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Στην παλαια εποχη σωστα εφτιαχναν τα ENFIELD σε κυνηγετικα οπλα μεσω μηχανουργειου [ετρωγαν τις ραβδωσεις ] ,και στην νεα εποχη δηλαδη τα CAL 36αρια τα κανουν CAL 12 νε την νεα μεθοδο διογκωσης της κανης ? :?: :roll: :o :shock: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Στην κατοχη εγω τα σπουργιτια τα κτυπουσα με την σφεντονα ,και τα επιανα με παγιδες .Σιγα μη ριξω φυσιγγια ;) :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/watch?v=6_kfyAAdvHw Στην υγεια σας μαγκες με το δευτερο τσιπουρακι που πινω τωρα . :)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ειπαμε να του δωσουμε αδεια του αφεντικου για να κανει τις δουλειες του ,αλλα αυτος το παραχεσε . :o :lol: :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γέροντα κράτα καλά τον Καφενέ . Ξέρεις εσύ στα εχω γράψει έπεσε μεγάλη πίεση. :) :D :D σε 2-3 βδομάδες θα εχουμε λίγο περισσότερο χρόνο.
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Παλι αδεια ζητας ? Η πολλη δουλεια τρωει τον αφεντη .Πηγαινε και σε κανενα σκοπευτηριο για προπονηση . :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 02 Σεπ 2021 10:50

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 12 Μάιος 2022 08:51 Παλι αδεια ζητας ? Η πολλη δουλεια τρωει τον αφεντη .Πηγαινε και σε κανενα σκοπευτηριο για προπονηση . :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P
Η προπόνηση σου έλειπε Παλιογερε, ελα να σε παρω στην Πρακτική Σκοποβολή να δεις ποσα απίδια βάζει ο σάκος.... :P :P :P :P :P :P :P
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Βρε Παλιογερε σε εδιωξαν κακην κακως απο το σκοπευτηριο στα πιατακια ,γιατι αλλου ηταν αυτα ,και αλλου εριχνες εσυ,και τωρα μου κανεις μαγκιες στο σταθερο στοχο ? :o :lol: :D :D :P :P :P Ελα εδω στο σκοπευτηριο στο Σχιστο στον κινουμενο στοχο να δεις τι κανει ο φιλος σου ,εστω και σε αυτη την κατασταση που ειναι . ;) :D :D :D Που θα μου πας θα σε στριμωξω μολις μου ερθεις στην Αθηνα :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Για τους Ποϊντεράδες https://www.youtube.com/watch?v=Ia-GHHgNVmA :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 12 Μάιος 2022 14:17 Βρε Παλιογερε σε εδιωξαν κακην κακως απο το σκοπευτηριο στα πιατακια ,γιατι αλλου ηταν αυτα ,και αλλου εριχνες εσυ,και τωρα μου κανεις μαγκιες στο σταθερο στοχο ? :o :lol: :D :D :P :P :P Ελα εδω στο σκοπευτηριο στο Σχιστο στον κινουμενο στοχο να δεις τι κανει ο φιλος σου ,εστω και σε αυτη την κατασταση που ειναι . ;) :D :D :D Που θα μου πας θα σε στριμωξω μολις μου ερθεις στην Αθηνα :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P :P :P
Εύχομαι να είναι εδώ ο Μιχάλης τώρα που απουσιάζω για να σε βάζει στην Θέση σου ;) :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τολμα νε ερθει στον καφενε ο Παλιογερος ? Για ρωτησε τον να δεις τι θα σου πει ? Τωρα εχω μεινει μονος μου στον καφενε και κανω οτι θελω και οτι μου γουσταρει . :x :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Για αυτό τώρα 3 μέρες δέν πούλησες ούτε ενα ηλεκτρονικό καφέ :) :D :D :D
Ερχότανε ο Μιχάλης και όλο Καλαμάρια γίγαντες τον έβαζες με το ουζάκι και τώρα πολεμά την Χοληστερόλη :) :D :D :D
Λοιπον γέροντα ένα καφέ στα γρήγορα και εχουμε πολλές δουλειές. Ελα κάτω για βοήθεια. Τεσσερεις μέρες παλευω με το ιδιογομωτήριο και ακόμη οι μηχανές ειναι στο πάγκο. Εχει ξεπούλημα , φίλοι πήρανε τα δώρα τους. Μέχρι και χθές βρήκα μπροστά μου εκείνες τις τάπες και τα χαρτόνια με τα νούμερα που μου εδωσες αλλά αυτά δεν τα δίνω είναι υψηλής ποιότητας :) :) :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αν θελεις βοηθεια φωναξε δυνατα οτι εχεις γιαφκα με πυρομαχικα και θα πλακωσει η Αστυνομια και θα σου κανει δωρεαν μεταφορα ,οπως εκανε και σε ενα φιλο μας πριν μερικα χρονια . :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ο Γεροντας εχει μπει μονος σε καραντινα τα τελευταια χρονια γιατι τρεμει στην ιδεα οτι θα τον κολησεις τον ιο του τρομοκρατη θηραματων . :o :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

βρικε ευκαιρια ο πατριωτης μου , τωρα που ακριβηναν και τα υλικα να κατηγοριση την ιδιογωμοση , και ξερω ο συγκεκριμενος εχει πολλες φορες στραφει εναντια στην ιδιογωμοση με πλαγιο τροπο , διαβαστε τον https://www.kynigesia.gr/idiogomosi-poi ... a-i-risko/
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα κατα την γνωμη μου δεν λεει κατι κακο . 8-) Ποσοι κανουν τους ,,ειδικους ,,και γραφουν για διαφορες πατεντες ,που για καποιους ιδιογομωτες που γνωριζουν ειναι πολυ επικινδυνες :?: Ολα αυτα τα χρονια εχω και εγω ακουσει χιλιαδες επικινδυνες πατεντες .Ειμαστε τυχεροι εδω στο ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ που ο Νικολας ο Καββαδιας τους εχει,,κυνηγησει,, ολους αυτους που εγραφαν τετοιες μαλακιες παλαιοτερα . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σημερα κερναω εγω ολους τους πελατες του καφενε μας ,και δεχομαι παραγγελιες . :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αφεντικο που εχεις χαθει παλι :?: Καθησε στον καφενε να σερβιρεις τους λιγοστους πελατες μας , γιατι εχω προπονηση σημερα στο σκοπευτηριο με τον Χρηστο . ;) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση