ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο πρόσεχε κατασκευάζω εργαλείο στην προσφυγιά και πρόσεξε γιατί οταν στερηθείς κάτι, όλο και κάτι θα εφεύρεις για να ικανοποιήσεις την ανάγκη που εχεις :) :D :D :D Ο πράκτωρας μου εχει αυστηρές οδηγίες να μην μιλήσει :) :D :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τον πράκτορα σου πρόσεχε γιατί τον έχω δωροδοκησει να κυνηγά πρώτα ο Θεός από τον Αύγουστο με φούμο φυσίγγια και μου τα λέει όλα . :o :o :D :D :D :D Αυτό μας έλειπε τόσα χρονια που είμαι στην κατασκοπεία να μου ξεφύγει αυτός ο νεοκοπος πρακτορας :D :D :D :D Λοιπόν την επόμενη φορά που θα πάμε στο σκοπευτήριο να δεις τι έχω ετοιμάσει, και τι έχει να γίνει . :o :o :o :D :D :D Θα τον πετάξουν έξω τον πράκτορα σου με τις κλωτσιές . :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Δέν μας τα λές καλά Γεορντάκο με τον Πράκτωρα γιατί και θα ζητήσει προσφορές :) :) :D :D
Τώρα αν απορίψει διακοπές σε παραθαλασσιο διαμέρισμα και αρκεστεί με τα αλατοφύσιγκα σου δεν φταίω :) :D :D :D :D :D
Πρός το παρόν κατέχει φωτογραφικό υλικό με την πρόοδο στο εργαλείο αλλά για σένα θα είναι έκπληξη οταν ειναι σε πλήρη λειτουργεία :) :) :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Κανόνισε να φτιάξεις καμιά μηχανή να μαδάει τα πουλιά . :o Λοιπόν εγώ βρήκα την λύση που κτυπαω πολλά θηράματα . 8-) Θα τα βάζω μέσα στο πλυντήριο όλα τα πουλιά μαζί ,και θα το βάζω μπρος και σε 5 λεπτά θα βγαίνουν μαδημενα . ;) :o :D :D :D Έχω στο σπιτι ένα μοτέρ ακόμα και δεν ξέρω τι να το κάνω . :D :D :D Εσυ κανονησε να κάνεις φασαρία με αυτό που φτιάχνεις και να σε πετάξουν έξω από το σπίτι πάλι ,και να κοιμάσαι στην αυλή . :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

'Ασε να πάρεις και εσύ και εγώ πουλλιά και μετά κάνουμε την εφέυρεση :) :D :D :D
Και άκου σήμερα κάτσε στον καφενέ γιατι εχω 2 ραντεβου, το ενα να μου φτιάξει το αυτί που έκλεισε και το άλλο να δούνε την γραφική παράσταση στην μηχανή για την άπνοια το βράδυ. :) :D :D :D :D :D
Ψάξε και τον πράκτωρα γιατι ολόκληρο Σαββατοκύριακο πάει για μπύρες και τσίπουρα :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Πάλι για σέρβις τρέχεις ; :D :D :D Λοιπόν ο πράκτορας σου σταμάτησε να πρακτορείο γιατί έχει τρεχαματα και μπελάδες ,και αναστέλλει προς το παρόν το επάγγελμα του . :( Εμένα τα σκυλιά είναι από σπίτι και δεν πειράζουν τίποτα 8-) Αυτό μας έλειπε να μας τρώνε τα χέρια και τα κολοκύθια και τις ντομάτες . :D :D :D .Λοιπόν όλες οι εξετάσεις που έκανα βγήκαν καθαρές και ο γιατρός μου είπε ότι θα φτάσω 200 χρόνων και θα κυνηγάω στα βουνά ,για αυτό θα σε κεράσω ένα χαμομηλι πρωί πρωί που κάνει καλό και στο αυτί σου ,γιατί αν το πάρει είδηση ο Πέλος τον έχω ικανό να σου το αρπάξει και αυτό . :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Λοιπόν Γεροντάκο χαίρομαι που όλα ειναι καλά με την υγεία σου και ετσι ισως καταφέρουμε φέτος να κάνουμε καμιά βόλτα για τα ορτύκια εφόσον θα μπορεί και ο πράκτωρας μου γιατί με εσένα φοβάμε γιατί μου εχει αφήσει σημάδια στον ποπό μου εκείνο το πολυάγκιστρο που ειχες στην πολυθρόνα του Lada :) :D :D :D :D :D Ασε τα μπλέξιμο στα καλώδια τους κοριούς που ειχες πρόχειρα εφαρμοσμένους και έλεγες δήθεν οι ειναι ηχοσύστημα που εβαλε ο Σωτήρης :) :D :D :D :D :D
Το Αυτί μου ειπε ο Ορυλάς οτι εγινε καλά γιατι το φύσηξε με κομπρεσερ και με πόνεσε αλλά ειπε οτι ειναι πολύ καλό και με θέλει απο χρόνου για συντήρηση :) :) :D Μετα ο Άλλος ο Πνευμονογιατρός κοίταξε την κάρτα μνήμης στην Αναπνευστική μηχανή και ειπε οτι πάει καλά με τις άπνοιες αλλά να πίνω μονο ενα Σκωτσέζικο το βράδυ γιατί τότε γράφει μεγάλα νούμερα :) :D :D :D Επειτα με εστειλε και κάναμε μία μαγνητική Θωρακική φωτογραφία και μου δώσανε ενα Σι Ντι που εβαλα στο κασεττόφωνο αλλά δεν παίζει οπότε ειπα να το κρεμάσω στην κληματαριά να φοβούνται οι σπουργίτες :) :) :D :D :D :D :D :D Τελος πάντων Θα το κοιτάξει ο Ντόκτορ και θα μας πεί να γλυτώσαμε μετά απο 15 χρόνια κάπνισμα :x

Με το χαμομήλι άσε με γιατι ειχα μπόλικο στον κήπο το έκοψα μαζί με φυλλα και κορμούς το αποξήρανα το άλεσα και προχθές εφτιαξα ενα Τσάι Κινίνο πικρό πολύ και λέω μήπως έγινε Κόνιο :) :) :D :D :D :D :D Νομίζω με αυτό θα ψεκάσω τα αμπέλια :) :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Δηλαδή όπως μου τα λες είσαι για σέρβις γενικό ,μηχανολογικό, ηλεκτρολογικό . :D :D :D Δεν εμεινε και τίποτα αλλο να κάνεις σέρβις . 8-) Ο πράκτορας σου είναι πιστός στο ραντεβού με τα ορτύκια και με ακολουθεί στις εξορμήσεις μας . :D :D :D Φέτος έχω να ξεκινήσω και το νέο μέλος της παρέας μου ,και περιμένω πως και πως να έρθουν πουλάκια ,γιατί τρία χρόνια τώρα είναι πολύ φτωχή χρόνια στα περάσματα .Όπως και νά έχει όλο και βγάζουμε μερικά και κάνουμε το κέφι μας . :D :D :D .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο κάνε προσευχή να γίνουν ολα καλά με τον Πράκτωρα μου γιατί στεναχωρέθηκα πολύ χθές που εμαθα τί πάθανε :(

Εγώ θα περιμένω εκείνο το cd που μου δώσανε για να το παίξει ο γιατρός γιατί εγώ το έβαλα στο στεραιοφωνικό αλλά τίποτα δεν άκουσα :) :) :) Λές να είναι βουβός κινηματογράφος και να εχει μόνο εικόνα :?: :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Όλα καλά θα πάνε . 8-) Έμπλεξε ο φουκαρας ο κατάσκοπος σου αλλά τι να κάνουμε ,αυτά έχει η ζωή,για αυτό και ο Θεός μας έκανε να είμαστε μαζί με την γυναίκα για να βοηθά ο ένας τον άλλο στην ανάγκη .Άλλωστε όταν παντρευόμαστε μας το λέει και ο παπας. ;) Θα περάσει και αυτό . 8-)Θα του φτιάξω ένα σεταπ σήμερα που θα του περάσουν όλα σε λίγο . :D :D :DΑν είχες τηλέφωνο νέας τεχνολογίας σαν το δικό μου θα το έπαιζε το CD μια χαρά μουσική και δεν θα χρειαζόταν να το πας πουθενα για να σου πάρουν και λεφτά . :o :D :D :D :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Με τον πράκτωρα ειμαι σε πλήρη και αδιάληπτη επικοινωνία :) :) Ειδα και τις ζημιές που έπαθε :) :D :D Εσύ ψάξε κινητό για να επικοινωνείς άμεσα και άσε το μικροσκοπικό σπιρτόκουτο στην πάντα γιατί σε λίγο δεν θα βρίσκεις ουτε μπαταρίες και θα το κάνεις σταθερό με φορτιστή μόνιμα στην πρίζα
:) :D :D :D :D :D :D
Και μην ψάχνεις Σαββατοκύριακο να με βρείς γιατί θα ειμαι στο Παραθαλάσσιο Παραλίμνη :) :D :D :D :D

Υ.Γ. Προχθές έψαξα για πυρίτιδες αλλά τίποτα δεν εχει η αγορά και ολη η παραγωγή πηγαίνει εκει που σκοτώνουν Ανθρώπους . Για τα θηράματα και τα δισκάκια τίποτα ;) :) :D :D :D ( Πληροφορία απο Μικρή Βιομηχανία)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Κάνε καμιά βουτιά και για μένα .Όλοι προσπαθούν να βρουν τηλέφωνο σαν το δικό μου και δεν υπάρχει στο εμπόριο Έχω στοκ από μπαταρίες για πολλά χρόνια .Εμένα δεν είναι μαρτυριαρικο σαν το δικό σου . ;) :D :D :D .Ευτυχώς όπως πάντα έχουμε κάνει στοκ με τον πράκτορα σου σε πυρίτιδα και πέρα βρέχει .Εσύ βέβαια τι θα την κάνεις την πυρίτιδα ; Αφού κυνήγι δεν πηγαίνεις ,σκοπευτήριο δεν πηγαίνεις .Άφησε την σε μας που πηγαίνουμε σε ολα :roll: και έχουμε κατανάλωση :( :D :D Όταν φώναζα δεν με άκουγες ,και έλεγες ότι είμαι παραμυθάς . :D :D :D Όλα τα λεφτά είναι στην καταστροφή του ανθρώπου και μάλιστα μεταξύ Χριστιανών . 8-) :cry: .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

'Αντε πρωί πρωί φτιάξε καφέ να πιούμε πριν πιάσει η ζέστη γιατί θα την κάνω νωρίς για το χωριό εκεί με το κλιματιστικό να παίζω με την εγγονούλα μου και εσύ γέμιζε φυσίγγια :) :D :D :D Στο καινούργιο σπίτι βέβαια σε κανα 8μηνο θα στηθεί το νέο Ιδιογομωτήριο Κλιματολογικά ανεπιρέαστο με κεραμικό πάτωμα θα υπάρχει ψυγείο με ολα τα απαραιτητα και ποιός με βγάζει απο εκεί μέσα :) :D :D :D Μέχρι κρεββάτι θα βάλω :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ακόμα να στήσω την γιαφκα ,γιατί πρέπει να έρθει πρώτα ο πάγκος για να βάλω επάνω τα μηχανήματα . 8-) Προς το παρόν κάνω τον γεωργό ,και έχω αρχίσει να μαζεύω κολοκυθάκια μελιτζάνες και ντομάτες . :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Όπου νάνε σήμερα αύριο θα συναρμολογηθεί το εργαλείο μόλις στεγνώσει το χρώμα να δεις τι φυσίγγια θα κάνω εδώ στην εξορία :) :D :D :D :D

Λοιπόν λέψ σήμερα να πιούμε κανένα τσιπουράκι με το φασόλι το μαυρομάτικο το φρέσκο και καμιά σαρδελίτσα για να ανοίξει η όρεξη :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Μετά θα λες ότι έχεις φούσκωμα με αέρια , :D και ότι σε πονάνε τα νεφρά σου με αυτά που τρως . :o ;) :D :D Το κακο είναι ότι από τον καιρό που άλλαξα σπίτι εχασα και τα βραδινά καρτερία μου και δεν μπορώ να ρίξω τουφέκια . :( :D :D :D :D Εσύ τίποτα από κυνήγι τα βράδυα ; Λοιπόν θα καθήσεις σήμερα να σε κεράσω ένα τσιπουρακι με εκλεκτό ψαρο μεζέ ,και άφησε στην άκρη τα μαυρομάτικα φασόλια και τις παστές σαρδέλες γιατί δεν είναι για την ηλικία σου Παππού αυτά . :D :D Δεν παίρνεις παράδειγμα τον Παλιότερο που πηγαίνει και κάθεται στα ουζερί με τα μαύρα γυαλιά του και μεταξύ ούζου ψαρομεζε κοιτάζει τις τουριστριες ; :D :D :D Για αυτό είναι ακόμα έφηβος με το κοντό παντελονάκι του και το τζόκεϋ καπελάκι του . :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Τις βλέπει τις τουρίστριες με τα μαύρα γιαλιά αλλά προχθές ειχε γενέθλια και δεν μας κέρασε :) :) :) Βέβαια δεν εχω χρόνο για ξεκούραση επειδή πρέπει να τελειώση το εργαλείο και να δεις ρελιάσματα με την Τραμπάλα την τρισταδιακή :) :D :D :D :D Την ειδε χθές ένας Γεροντάκος και μου την βάφτισε Τραμπάλα και ενας άλλος ειπε για να δώσει πιστοποίηση πατέντας την θέλει σε πλήρη λειτουργία :) :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ο Παλιόγερος μας έχει ξεχάσει γιατι έχει βρει δουλειά με τις τουριστριες και με την σκοποβολή :( Την τραμπάλα να μου την στείλεις εμένα να την δώσω του εγγονού μου να παίζει ,αφού δεν προλαβαίνω να τον πάω στις κούνιες να παίξει με την πραγματική τραμπάλα . :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Κοροιδευεις γεροντάκο το εργαλείο τελείωσε την ημέρα εορτής του Αγίου Παισίου, μάλιστα χθες στο χωριό χειροτονήθηκε Αρχιμαντρίτης ενας απο τα Ανηψια της Φλώρας που έχει το όνομα Παίσιος και λειτουργεί σε εκκλησία κοντά στο σπίτι μου και είναι υπο την εποπτεία του Παναγίου τάφου. ;)

Είναι ευλογημένο το εργαλείο και μάλιστα με μιά τροποποίηση μπορούν να ρελιάζουν δύο εγγονάκια και να μην μαλλώνουν :) :D :D :D :D :D

Ετσι για 9-10 μήνες θα περάσω μέχρι να έχω πρόσβαση και να στηθεί το νέο εργαστήριο με Βασίλισσα την Α5s και Πριγκίπισα την EVO :) :D :D :D
Μετα η Τραμπάλα θα παει σε ενα φίλο που ρελιάζει με τράπανο και δεν εχει την δυνατότητα να πάρει κάτι άλλο. ;)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Λοιπόν ,η τραμπάλα για να έχει επιτυχία έπρεπε να έχει δύο μοχλούς .Έναν από μπροστά και ένα από την πίσω πλευρά ώστε να παίζουν δύο παιδάκια μαζί . ;) :D :D :D Αν χρειαστείς ,μοτερ από ηλεκτρικές συσκευές πες μου να σου στείλω για να κάνεις παραγωγή τραμπαλες . :D :D :D Άξιος ο ανιψιός σου .Θα σηκώσει από εδώ και πέρα μεγάλο φορτίο . 8-) Ο Άγιος Γέροντας μου μου ζητούσε να γίνω ιερέας .και μου έλεγε ότι θα γίνουν πολύ καλός ,αλλα εγώ σκεφτόμουν ότι δεν ήμουν άξιος γιατί δεν ξέρω αν μπορούσα να έχω τέτοιο φορτίο στις πλάτες μου ,γιατί αυτό δεν είναι επάγγελμα άσχετα αν σήμερα έχει γίνει επάγγελμα . ;) 8-) Τέλος πάντων .Σήμερα έχει πολύ ζέστη από το πρωί εδώ ,για αυτό θα σε κεράσω παγωμένο νεράκι που δεν βλάπτει και στην υγεία σου . :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση