ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Και χθές ρεπό είχα, δέν στο είπε ο Πράκτωρας σου :?: :?: :?: :) :D :D :D 'Ασε που κάποιο παλιό φιλαράκι σου με συγγενείς στη Λέρο ανάρτησε την φάτσα σου σε φωτογραφία μαζί σου όταν είσουνα Λυκόπουλο :) :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τι να μου πει ο πρακτορας μου ? Αφου ειναι συνηθισμενο φαινομενο η κοπανα ,που το ονομασες τωρα ρεπο . ;) :D :D :D Εγω ημουν, ειμαι ,και θα ειμαι λυκοπουλο παντα ,και μη ζηλευεις γιατι σου εχω πει το φαρμακο της νιοτης και εσυ δεν με ακους και κανεις του κεφαλιου σου . :o :cry: :lol: :lol: :D :D Δεν μου ειπες ο συγγενης του Παλιογερου αν παιρνει μαθηματα απο τον Γεροντα της Λερου ,και κυνηγα και αυτος τις τουριστριες απο πισω . :lol: :lol: :lol: :D :D :D Για αυτο ξεκινα να κυνηγας τις Κινεζουλες απο πισω οταν μαζευουν σπαραγγια για να φαινεσαι και εσυ νεος . ;) :lol: :lol: :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο πάρε κανένα συμπλήρωμα διατροφής Ω3 γιατί άρχισες να ξεχνάς και αυτό σημαίνει Άνια :) :D :D :D Σου λέμε τα σπαράγγια τα μαζευουνε οι Κορεάτισες και Βιετναμέζες και εσύ τους άλλαξες Ιθαγένεια και γίνανε Κινεζούλες :) :D :D :D
Ο Πράκτωρας σου περιμένει φωτογραφίες οταν τελειώσει το έργο που άρχισα για να με βαθμολογίσει και εσύ έμεινες στα σπαράγγια :) :D :D :lol: :lol
'Αντε να εκσυχρονιστής λίγο γιατί εκσυχρονισμός δεν σημαίνει μόνο να ξεφύγεις απο το κοκοροντούφεκο και να πάρεις Σκοπευτική Bereta :) :D :D :D
Πάρε κανένα έξυπνο κινητό, κανένα Τάπλετ να έχεις Facebook να μαθαίνεις άμεσα τιςς ειδήσεις :) :) :) Να τρώει με το ουζάκι του Λακέρδα ο Ανηψιός του Άρχοντα της Λέρου και να το μαθαίνω πρώτος στη Κύπρο :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ε,τωρα θα μας πεις να πηγαινουμε να ζηταμε διαβατηρια αν ειναι απο την Κορεα ,το Βιετναμ ,η την Κινα ? Απο οπου και να ειναι το ιδιο ,,πραγμα,, εχουν ,και ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει . ;) :lol: :lol: :D :D :D Σιγα μη παω να φαω λακερδα που τρωει ο ανηψιος του Παλιογερου ,για να με πιασουν τα νεφρα μου και να τρεχω πανω στα νιατα μου στα νοσοκομεια ,απο την στιγμη που υπαρχουν ,κοτοπουλακια ,μπριζολιτσες ,καλαμαρακια ,ψαρικα ,και χορταρικα που κανουν και καλο στην υγεια . ;) :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Τώρα γιατί άρχισες τις κακίες και δέν κέρασες τον κόσμο ( μα ποιό κόσμο) εμένα δηλαδή και τον Ορφανίδη επειδή έγινες Παππούς και μάλιστα του Νικόλα του Τζούνιορ ;) ;) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Χθες ημουν πολυ κουρασμενος γιατι ημουν προχθες απο το πρωι εως το βραδυ στις 1 την νυχτα στο μαιευτηριο .Σημερα κερναω οτι ζηταει η ψυχη σας ολους τους φιλους του καφενε . ;) :D :D :D Εκεινο που ειδα αυτες τις ημερες ειναι οτι για να δεις το παιδι σου [την κορη μου εν προκειμενω ]επρεπε να πληρωσω ,,φορο ,,στο νοσοκομειο .Αλλα επειδη ειμαι ελευθερος ανθρωπος και πηγαινω εναντια στο συστημα τους ,το ειδα το παιδι μου πολλες φορες χωρις να πληρωσω τιποτα .Τους εκανα το νοσοκομειο ανω κατω και τους διελυσα τα μετρα τους .Δεν ηξεραν με τι ειχαν να κανουν ,και πως ο Αγγελοπουλος δεν μπαινει σε καλουπι . ;) 8-) Καλα, το εγγονι ο Παππους και η γιαγια απαγορευεται να το πλησιασουν ουτε σε φωτογραφια με εντολη του νοσοκομειου . :x Οσο και να μη θελουμε να το δεχτουμε ζουμε την εποχη του Αντιχριστου ,που την χαρα του Πατερα ,Παππου και της Γιαγιας την μετατρεπουν σε θυμο και οργη . :x :x :x
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 24 Μαρ 2023 08:28 Χθες ημουν πολυ κουρασμενος γιατι ημουν προχθες απο το πρωι εως το βραδυ στις 1 την νυχτα στο μαιευτηριο .Σημερα κερναω οτι ζηταει η ψυχη σας ολους τους φιλους του καφενε . ;) :D :D :D Εκεινο που ειδα αυτες τις ημερες ειναι οτι για να δεις το παιδι σου [την κορη μου εν προκειμενω ]επρεπε να πληρωσω ,,φορο ,,στο νοσοκομειο .Αλλα επειδη ειμαι ελευθερος ανθρωπος και πηγαινω εναντια στο συστημα τους ,το ειδα το παιδι μου πολλες φορες χωρις να πληρωσω τιποτα .Τους εκανα το νοσοκομειο ανω κατω και τους διελυσα τα μετρα τους .Δεν ηξεραν με τι ειχαν να κανουν ,και πως ο Αγγελοπουλος δεν μπαινει σε καλουπι . ;) 8-) Καλα, το εγγονι ο Παππους και η γιαγια απαγορευεται να το πλησιασουν ουτε σε φωτογραφια με εντολη του νοσοκομειου . :x Οσο και να μη θελουμε να το δεχτουμε ζουμε την εποχη του Αντιχριστου ,που την χαρα του Πατερα ,Παππου και της Γιαγιας την μετατρεπουν σε θυμο και οργη . :x :x :x
Γεροντάκο μην εκνευρίζεσαι και καλύτερα που δεν σε άφησαν. Ουτε και σε εμάς εδώ αφήνουν κάποιο εκτός απο την μητέρα του νεογέννητου.
Επιτρέπεται μονο ενα άτομο την μέρα μετά απο παρουσίαση πιστοποιητικού για κόβιτ. Εγ΄ψ την εγγονή μου ερχεται στο σπίτι και ουτε ακόμη την κράτησα στα χέρια μου ούτε πηγαίνω πάνω απο το μωρό. Υπάρχουν τοσες αρρώστιες που καλύτερα να αποφευγουμε μεχρι να μεγαλώσουν.

'Αντε τώρα φέρε το κέρασμα και κανένα σουβλάκι απο τα αγριογούρουνα στο τροχαίο που έγινε :) :D :D :D Τα ποτά και παλι απο εσένα πρέπει να τα κονόμησες με τις οπλουργικές σου συμβουλές στον Ορφανίδη ;) :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Περικλη μου ,ποιος μπορει να προστατεψει περισοτερο το εγγονι του ? Ο Παππους και η Γιαγια που εχουν μεγαλωσει τρια παιδια ,η καθε βλακας υπουργος υγειας ,που μονο γιατρος δεν ειναι [τουλαχιστον εδω στην Ελλαδα].Και εγω τον Σπυρο Παισιο τον επιασα στα χερια μου αφου ειχε γινει ενος χρονου . Παντα υπηρχαν ιωσεις ,και ποιο σοβαρες καποτε οταν ειμασταν παιδια . Δεν λεω να μη εχουμε μετρα εναντι των ιωσεων .Αυτο που βλεπω εγω ειναι, οτι με αφορμη τον COVID προσπαθουν να διαλυσουν την οικογενεια ,την χαρα της ελευσης του νεου μελους και τη σχεση δηλαδη του πατερα της μητερας της Γιαγιας ,και του Παππου του θειου .Πηγα με αρνητικο τεστ στο Νοσοκομειο και ζητησα να δω την κορη μου ,και με στειλαν να ξανακανω τεστ και να πληρωσω 50 ευρω .Αν αυτο δεν ειναι εκμεταλευση τι ειναι ?Δεν ζητησα να δω το εγγονι μου ,το παιδι μου ζητησα να δω με τεστ. Μολις ομως τους τα εκανα μπαχαλο εκει μεσα αμεσως μου εφεραν την κορη μου τρεις φορες να την δω χωρις τεστ .Πριν μια εβδομαδα βγηκε αυτος ο ηλιθιος που λεγεται υπουργος υγειας ,και ειπε οτι αιρωνται ολα τα μετρα για τον COVID .Που αιρωνται ? Στα νοσοκομεια με μασκα ειμαστε και με τεστ ακομα . 8-) Ολα γινονται για το πουστικο το χρημα ,και βρηκαν ευκαιρια και τροπους για να σου τα παρουν με τις μασκες και τα τεστ .Ο Χρηστος λογω εργασιας καθε μερα κανει τεστ ,και αυτον με αρνητικο τεστ, δεν τον αφηναν να δει την γυναικα του και το παιδι του και τον εστειλαν να πληρωσει 50 ευρω και αυτος και να κανει παλι τεστ [δηλαδη 100 ευρω αυτος και εγω].Τα αποτελεσματα των τεστ θα εβγαιναν την επομενη ημερα το μεσημερι .Αν ειχε COVID δεν θα κολουσε το παιδι του και την γυναικα του αφου μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα θα ηταν μαζι με την Παναγιωτα και το παιδι του ? 8-) Εμποριο του κερατα εχει γινει το Θειο δωρο του ερχομου του νεου μελους της οικογενειας . :x Και τα νοσοκομεια ψαχνουν τροπους πως να σου τα παρουν τα λεφτα μεσα απο την τσεπη με διαφορα τρικ .Εισαι προσφατα Παππους και εσυ ,και φανταζομαι οτι καταλαβαινεις τι λεω . 8-)Εγω ειμαι και αισθανομαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ανθρωποος ,και δεν μπαινω στα καλουπια τους . ;)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Kostas
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 20 Μαρ 2023 00:02

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Kostas »

Φίλε Νίκο Καλημέρα. Σε παρακολουθώ όταν έχω χρόνο και βλέπω ότι στην βλητική είσαι μεγάλο καεφάλαιο. Έχεις τεράστια εμπειρία από τις δοκιμές στο πεδίο δράσεις και αυτό σημαίνει αξιοπιστία. Επειδή γεμίζω με Τέκνα και όπως γνωρίζεις , τώρα ξέμεινα από αυτήν, αναγκάστηκα να αγοράσω την Μβ32. Θέλω κανένα καλό σετάπ σε 33, 34 ή 35 γρμ.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Καλημερα Κωστα .Καλως ηρθες στην παρεα μας . :) Η ιδιογομωση ειναι μεγαλο κεφαλαιο ,και το πλεονεκτημα που εχουμε εμεις που γεμιζουμε τα φυσιγγια μας μονοι μας ,ειναι οτι φτιαχνουμε φυσιγγια αναλογα του οπλου [δικανα καραμπινες ,μονοκανα και με τι αυλους εχουν αυτα χειμωνα ,η καλοκαιρι αναλογα ]που κυνηγαμε ,και τι θηραματα .Αλλο ενα βασικο στοιχειο ειναι τι μηχανηματα ,και εργαλεια εχουμε ωστε να κλεινουμε τα φυσιγγια μας [απλες παραδοσιακες μηχανες ,η αυτοματες μηχανες σαν και αυτες που κατασκευαζει ο Νικολας ο Καββαδιας που μπορουμε να γεμισουμε πεντασταδιακα ].Εδω μεσα στο ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ο Νικολας ο Καββαδιας εχει πολλα σεταπ με την ΜΒ32 .Εχεις δοκιμασει κανενα απο αυτα ? Γραψε μου σε παρακαλω αρχικα με τι οπλο κυνηγας ,και τι θηραματα . ;) :) Μπορουμε να φτιαξουμε φυσιγγια απο κυνηγι φερμας [diana μαλλινη]με πατεντες ,μεχρι LONG RANGE φυσιγγια με την ΜΒ 32 . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Kostas
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 20 Μαρ 2023 00:02

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Kostas »

Niko Ασχολούμουν με διβασικές. Κυρίως Sipe & Tecnan. Ημουν ευχαριστημένος με την Benelli Montefeltro 66 cm 18,3. Βρέθηκα ξαφνικά χωρίς αποθέματα σε πυρίτιδες , όπως προείπα και ψάχνωμαι με την ΜΒ32. Κυνηγάω κατά κανόνα τριγώνια και Φάσες. Οπότε θέλω ιδιαίτερα για τις Φάσες Long Range. Περίπου τα ίδια και για τα τριγόνια τα οποία τα τελευταία χρόνια είναι σπάνιο είδος. Πήρα τα ογομετρικά του Νίκου , τα οποία είναι εξαιρετικά, αλλά δεν αξιόθηκα να πάρω μια 5σταδιακή μηχανή να κάνω την δουλειά μου, γιατί διάφορα οικογενειακά έξοδα (σπουδές , μεταπτυχιακά διδακτορικά των παιδιών) με κρατούν πίσω από αυτές τις εξελίξεις. Δουλεύω με μια ψευτομηχανή την LEE , την οποία έχω ενισχύσει απίστευτα και αντέχει , αλλά 5σταδιακά δεν κλείνει. Εγώ όμως προσαρμόζω ακόμα και τις 5σταδιακές συνταγές, και τις φτάνω σε ικανοποιητικά επίπεδα γιατί ανάγκα και οι θεοί πείθονται. Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα τίποτα και θέλω μια βάση να ξεκινήσω στο ακοπευτήριο (στην Καρδίτσα) το οποίο είναι και σχετικά κοντά στο σπίτι μου. Δεν σου κρύβω ότι με το καινούργιο site του Νίκου χάθηκα λίγο, γιατί παλαιά υπήρχε σελίδα που γράφαμε Για συνταγές δοκιμασμένες ειδικά για ΜΒ32 ΜΒ36. Τώρα αυτό δεν μπορώ να το βρώ. Γιαυτό απευθύνθηκα σε σένα που είσαι μέτρ σε αυτά τα σετάπ.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.idiogomosi.com/pages/idiogo ... iggia3.php Κωστα δες εδω σε αυτα τα σεταπ του Νικολα του Καββαδια που ειναι αριστα .Λοιπον επειδη κυνηγουσα και κυνηγαω πανω απο 50 χρονια φασες ,και ειδικα στην Βορειο Ελλαδα [Γρεβενα ,Καστορια ,Κοζανη,Εβρο ]για μενα μονοδρομος ηταν και ειναι τα σεταπ με την ΜΒ32 στα 33 γραμ σκαγια νουμερο 6 και 7 και σε ορισμενες περιπτωσεις νουμερο 5 με LB6 για την καραμπινα μου με αυλο 18,3 BERETTA 390 GOLD MALARD .Εχεις καθολου τετοια βυσματα LB6 ? με γλυκο καιρο και μετριο [οχι πολυ κρυο ]βαζω 1,75 χ33 γραμ ,με καψουλι 2000 σε 70 ρη καλυκα .Στον LB6 κοβουμε 4 πεταλα εκει που ειναι το νευρο δυο τρια χιλιοστα πριν φτασουμε στο νευρο .Μεσα στον LB6 βαζω μισοταπα κομενη οπως την εχει στην φωτο ο Νικολας ο Καββαδιας ΑΖ-ΒΖ ,[εγω εχω τετοιες ]αλλα επειδη δεν υπαρχουν στο εμποριο βαλε μεσα φελουδακι cal 20 10 χιλιοστα .Πανω στο φελουδακι βαλε ενα χαρτακι η ενα ταπακι cal 20 ωστε τα σκαγια να πατανε πανω σε αυτο και οχι στο φελουδακι ,γιατι κολανε πανω στο φελουδακι κατα την πυροδοτηση ,και κλεισε το με αστερι .Τωρα για πολυ κρυο πηγαινε στο 1,80 χ33 ,με ολα τα αλλα ιδια .Ενα αλλο πολυ καλο στησημο που κανω ειναι με την mb32 στο 1,85 χ 34 με 2000 παλι καψουλι με ταπα σαντουιτς DIANA 10 ΧΙΛΙΟΣΤΑ ΦΕΛΟΥΔΑΚΙ 6 ΧΙΛΙΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ,ΚΑΙ DIANA παλι 10 χιλιοστα και κλεισιμο με τζαμακι και ρελι Επανω στην πυριτιδα και κατω απο την DIANA βαλε φουστιτσα απο Θωδη αν εχεις ,η απο μισοταπα GUALANDI ωστε να κλεινει την πυριτιδα και να κανει τελεια καυση.Στα δικα μου οπλα βγαζει φοβερες τουφεκιες ακομα και με πολυ κρυο κατω απο το μηδεν .Δοκιμασε τα αυτα τα σεταπ οποτε μπορεις γιατι ,,κοβουν,, σε μεγαλες αποστασεις ,και πες μου εντυπωσεις . 8-)Δες και εδω https://www.idiogomosi.com/pages/idiogo ... iggia5.php
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Kostas
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 20 Μαρ 2023 00:02

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Kostas »

Νίκο σ ευχαριστώ πολύ. έχω πολύ δουλειά με αυτά που μου έδωσες. Έχω και LB6. έχω φελουδάκια οπότε θα τα φτιάξω. Θα επανέλθω μετά τις δοκιμές να σου πω αποτελέσματα. Καληνύχτα.
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο επαναστάτη εισαι μάνα :) :D Ο πράκτωρας μου που υποψιάζεσαι μου λέει τα πάντα γιατί τον πότισα γλυκό κρασί :) :D :D :D Είπαμε οτι Μέσανα και Μέθανα κάποια σχέση θα υπάρχει :) :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τον ποτησες εσυ κρασι, η σε ποτησε αυτος, και απο το μεθυσι τραυλιζεις και τα Μεθανα τα λες Μεσανα .? :o :D :D :D Βρε που εχω μπλεξει . :( Για αυτο με κυνηγα απο πισω στις δοκιμες σε σεταπ που κανω, και τρεχει πρωτος να μαθει το στησιμο του ? Δωροδοκια κανονικη για να σου τα λεει ολα . 8-) Κατσε και θα δεις τι εχει να παθει μεθαυριο που θα παμε στο σκοπευτηριο. ;) :o :D :D :D Του χρειαζεται και αυτου μια πουλα με κομφετι ,για να μαθει να μη με κατασκοπευει οπως εκανα και του αλλου σου του κατασκοπου ,και ετσι σταματησε να με κατασκοπευει . ;) :D :D :D :D :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Kostas έγραψε: 27 Μαρ 2023 23:10 Νίκο σ ευχαριστώ πολύ. έχω πολύ δουλειά με αυτά που μου έδωσες. Έχω και LB6. έχω φελουδάκια οπότε θα τα φτιάξω. Θα επανέλθω μετά τις δοκιμές να σου πω αποτελέσματα. Καληνύχτα.
Κωστα οι θερμοκρασιες δεν ειναι καλες αυτην την εποχη για αυτα τα σεταπ ,αλλα κατι θα καταλαβεις . ;) 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 28 Μαρ 2023 08:34 Τον ποτησες εσυ κρασι, η σε ποτησε αυτος, και απο το μεθυσι τραυλιζεις και τα Μεθανα τα λες Μεσανα .? :o :D :D :D Βρε που εχω μπλεξει . :( Για αυτο με κυνηγα απο πισω στις δοκιμες σε σεταπ που κανω, και τρεχει πρωτος να μαθει το στησιμο του ? Δωροδοκια κανονικη για να σου τα λεει ολα . 8-) Κατσε και θα δεις τι εχει να παθει μεθαυριο που θα παμε στο σκοπευτηριο. ;) :o :D :D :D Του χρειαζεται και αυτου μια πουλα με κομφετι ,για να μαθει να μη με κατασκοπευει οπως εκανα και του αλλου σου του κατασκοπου ,και ετσι σταματησε να με κατασκοπευει . ;) :D :D :D :D :P
¨Ενοια σου και τον εχω ειδοποιήσει οτι μπορεί να τον δώσεις αλατοφύσιγγα με κονφετί για πανηγύρια ;) :) :D :D
Αλλα το γεγονός οτι ο Πέλος μου δάγκωσε την παλάμη δέν το μάθατε :) :D :D :D Βέβαια αν και έφαγε σφαλιάρα στον ποπό του δέν έφταιγε και το φτέξιμο ήτανε δικό μου ;) ;) Τώρα για μια βγομάδα με επίδεσμο και Αντιβίωση :) Και άντε να νύβεις το πρόσωπο με το ένα χέρι :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ακομα και ο Πελος αγριεψε με τα αισχη που κανεις ,και σε δαγκωσε . :o :lol: :lol: Τωρα τελευται εγινες μηχανικος ,εργολαβος ,γεωργος ,και επισκευαστης παλαιων μηχανων ιδιογομωσης . :o :o Οτι και να του εχεις πει του κατασκοπου σου ,του εχω ετοιμη την πλακα που θα παθει . ;) Κατσε αυριο που θα παμε στο σκοπευτηριο ,να δεις τι εχει να γινει στις δοκιμες σεταπ που θα του δωσω να κανει στον πινακα . ;) Την αλλη φορα καποιος που μου ελεγε οτι ηταν καλος σκοπευτης [και ηταν πολυ καλος],του εδωσα ενα κουτι φυσιγγια με χονδρο αλατι [σεταπ που μου εδωσε ο Παλιογερος της Λερου ]και δεν μπορουσε να κτυπησει δισκακι ,και αρχισε να μου λεει οτι του φταιει το οπλο . :o :o :lol: :lol: :lol: Ασε που καποιος αλλος ειχε παρει τον κουβα με την οχρα και εβαφε τον πινακα και εκανε δοκιμες με φυσιγγια που του εδωσα με χονδρο αλατι ,και δεν ευρισκε σε καθε τουφεκια που εριχνε κανενα σκαγι επανω στον πινακα ,και μου ελεγε οτι δεν ηξερε τι συμβαινει ,και που πηγαινουν τα σκαγια .? :o :o :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΚΟΥΙΖ. Πιανου φιλου μας ο σκυλος περασε το χερι του αφεντικου του για μπριζολα,και το δαγκωσε .? :lol: :lol: :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση