ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/watch?v=EChHQ7X ... E%B4%CE%B9 Ωπα λεω . Κανω εμβολιο με τσιπουρακι, και ενεση ντοπαρισματος με Διονυσιου κατα της γριππης . :lol: :lol: :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 28 Δεκ 2022 09:37 . Οποιος θελει τα ακουει .
Εδώ Είμαστε Αναγκασμένοι να τα Διαβάζουμε εφόσον μας παραπέμπεις σε ένα βίτεο. Εξακολουθείς να παρακινείς κόσμο να μην κάνει το έμβόλιο :?:
Όποιος θέλει το κάνει και όποιος θέλει δέν το κάνει. :oops: :oops:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ασφαλως Περικλη μου και ο καθενας ειναι υπευθυνος για τον εαυτο του . ;) 8-) Δεν ειμαι κατα των εμβολιων φιλε μου καλε, ουτε λεω οτι δεν υπαρχει αυτη η κατασκευασμενη ασθενεια . 8-) Αλλωστε εχω κανει τοσα πολλα εμβολια στην ζωη μου που εχω χασει τον λογαριασμο απο μικρο παιδακι ,στο στρατο ,και μετα κατα της γριππης .Εγω ειμαι με το 30/100 των ανθρωπων που δεν το εκαναν ,και με τους μεγαλυτερους επιστημονες παγκοσμιως που ειπαν να μη το κανουμε το συγκεκριμενο εμβολιο . 8-) Αλλωστε και αυτοι που εχουν κανει δυο , τρεις ,και τεσσερις δοσεις ειναι ανεμβολιαστοι πια . 8-) :) :)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

'Ασε γέροντα τα εμβολια για τους ειδικούς . Εσένα η Ειδικότητα σου ειναι οι γομώσεις και ο Καφενές εάν θα ανοίξει με την νέα χρονιά γιατί μείναμε εγώ και εσύ ;) ;) :) :)
Να ευχηθούμε και εδώ καλή χρονιά σε όλους Υγεία πάνω απο όλα και καλή καρδιά. ;)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ηθελα να ηξερα πως εχεις απαιτησεις να μαζευουμε πελατες οταν τις περισοτερες μερες απουσιαζεις απο τον καφενε με κοπανα . :o :oops: :mrgreen: :mrgreen: Μαλλον οι μεζεδες και τα ποτα μας που σερβιρουμε δεν αρεσει στην πελατεια .Φεραμε αγριογουρουνα απο τροχαια ,χηνες με τασεις αυτοκτονιας ,καλαμαρια γιγαντες ,ψαρουκλες τσιπορες δυο κιλων ψητες στη σχαρα με λαδολεμονο .Φεραμε μουσικους ,χορευτριες ,αλλα οι πελατες ειναι αφαντοι. :o :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: https://www.youtube.com/shorts/ZqAbmqE4qcE .Καθησε να βαλω αυτη μη τυχων και τσιμπησει κανεις πελατης . ;) :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γέροντα μόνοι μείναμε :) :D :D :D Πές στο κορίτσι να καθήσει λίγο πιό άνετα να ρίξουμε κανένα βλέφαρο στο κέντρο της εικόνας :) :D :D :D :D
Ούτε ο Ορφανίδης δέν έρχεται και τρέχει τα κυνήγια :) :D :D :D Λέω να στείλουμε Αλεπούδες στο νησί τους που έχουμε πολλές εδώ και τις προστατευουνε οι Οικολόγοι :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/shorts/T-UW3rURlEE Αυτη σου κανει που εχει και σφυριχτρα ? Θα παω να πιασω μερικους λυκους να σου στειλω στην Κυπρο μιας και δεν εχετε ,και μερικα αγριογουρουνα να σου σκαβουν τον κηπο με τα λαχανικα σου ,για να μη σε κουραζει το τρακτερακι . ;) :o :lol: :lol: :lol: Ειμαι περιεργος πως και ο Ορφανιδης δεν πηγαινει κυνηγι για αγριογουρουνα αφου υπαρχουν αρκετα και στην Σαμο . 8-) Λοιπον χθες το βραδυ ειχα παει για ψαρεμα καλαμαριου με τον Σωτηρη .Αποτελεσμα ηταν να πιασω ενα μικρο χταποδι κανα δυο κιλα και δυο μικρα καλαμαρια κανενα κιλο το καθενα . :) Παντως εχω περισευμα κρυου που εκανε ,αν θελεις να σου στειλω μερικο . :o :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/shorts/etDnvxlOry8 Περικλη σου στελνω μερικες ασκησεις να κανεις πρωι πρωι πριν πας στην δουλεια . :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Ήθελα να ίξερα αν τα βλέπει αυτά η Βάσω, αλλά εσύ θα πείς ότι είναι το σκυλί που έβλεπες :) :D :D :D :D :D
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 03 Ιαν 2023 08:29 https://www.youtube.com/shorts/T-UW3rURlEE Αυτη σου κανει που εχει και σφυριχτρα ? Θα παω να πιασω μερικους λυκους να σου στειλω στην Κυπρο μιας και δεν εχετε ,και μερικα αγριογουρουνα να σου σκαβουν τον κηπο με τα λαχανικα σου ,για να μη σε κουραζει το τρακτερακι . ;) :o :lol: :lol: :lol: Ειμαι περιεργος πως και ο Ορφανιδης δεν πηγαινει κυνηγι για αγριογουρουνα αφου υπαρχουν αρκετα και στην Σαμο . 8-) Λοιπον χθες το βραδυ ειχα παει για ψαρεμα καλαμαριου με τον Σωτηρη .Αποτελεσμα ηταν να πιασω ενα μικρο χταποδι κανα δυο κιλα και δυο μικρα καλαμαρια κανενα κιλο το καθενα . :) Παντως εχω περισευμα κρυου που εκανε ,αν θελεις να σου στειλω μερικο . :o :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Το Χταπόδι παστό να το κάνεις θα γίνει 200γρ :) :D :D :D :D Και τα καλαμαρια τα μονόκιλα σαπρέλλες για το Lada :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Το χταποδι εγινε το μισο με κοφτο μακαρονακι και εφαγαν 4 οικογενειες και το αλλο μισο εμεινε για να γινει στα καρβουνα να φανε καμια 10αρια φιλοι με τα ουζακια τους . ;) :) Τωρα τα καλαμαρια θα γινουν σημερα λογω της ημερας τα μισα ψητα στα καρβουνα, και τα αλλα μισα στο τηγανι για να φανε οσοι φιλοι εχουν ορεξη στον καφενε . :lol: :lol: :D :D :D Σημερα εχει προπονηση με τον Χρηστο στο σκοπευτηριο και πολλες δοκιμες στον πινακα ,αφου τα πειραματα και οι δοκιμες στα σεταπ δεν σταματουν ποτε . ;) 8-) :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Περικλη σημερα εκανα 23/25 στο SPORTING .Ειναι καλο σκορ για νεαρο 71 χρονων καρκινοπαθη .? ;) :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

καλημερα κυριοι και χρονια πολλα , καπου διαβαασ και σημερα , αλλα και παλια , οτι οι εταιρειες φυσιγγιων που παραγουν υλικα ιδιογωμοσης , και φυσιγγια . Αλλα υλικα βαζουν στα δικα τους φυσιγγια που ειναι πολυ ανωτερα , οπως σκαγια , πυριτηδα , καλυκες , και συγκερωτηρες , και αλλα εχουν ποιο δευτερης διαλογης για τους ιδιογωμοτες , για αυτο ποτε ο ιδιογωμοτης δεν μπορει να αντιγραψει ενα ετοιμο φυσιγγιο , οσο για τα υλικα του που δεν ειναι ιδια , αλλα μονο στο χρωμα , οσο και στον τροπο κλεισιματος του . Εσεις τι λετε αληθευει αυτο οτι οι εταιρειες μας πουλαν υλικα δευτερης διαλογης για εμας , και εκεινες παιρνουν τα καλυτερα και φτιαχνουν τα φυσιγγια τους , εγω παντος δεν το πολυ πιστευω οτι το κανουν συστηματικα , μπορει καπια να ειναι δευτερης διαλογης , οπως καλυκες
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

δηλαδη ανοιγουμε ενα ετοιμο φυσιγγιο με πυρητηδα ΜΒ32 , που φενετε ιδια με αυτη που εχουμε εμεις , αλλα στην πραγματικοτητα δεν ειναι , γιατι εχει αλλη συνθεση , και δεν λεω για τους τοπικους κατασκευαστες φυσιγγιων , που και αυτοι οτι υλικα περνουμε εμεις περνουν και αυτοι ,αλλα για της μεγαλες εταιρειες που τα παραγουν
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα οπως εχω ξαναγραψει και παλαιοτερα ,τα υλικα που φερνουν οι εισαγωγεις π.χ. πυριτιδες ειναι ιδιες γιατι φερνουν τονους πυριτιδα που απο αυτη κρατουν πολλα κιλα για τα εργοστασια τους και τα υπολοιπα τα μοιραζουν στην λιανικη .Τωρα οτι τα εργοστασια παραγωγης αλλαζουν την συνθεση της πυριτιδας ειναι γεγονος .Στα Ελληνικα μεγαλα εργοστασια παραγωγης φυσιγγιων εχουν το εξης σκεπτικο .Αυτοι αγοραζουν υλικα απο μικρες βιοτεχνιες και απαγορευουν την πωληση των ιδιων υλικων στους ιδιογομωτες .Π.Χ στους συγκεντρωτηρες μεγαλη εταιρεια αγορασε την πατεντα και την χρησιμοποιει στα δικα της φυσιγγια και δεν τα δινει στην λιανικη .Αυτο το κανουν .Ενα αλλο πολυ σοβαρο θεμα οπως εχω ξαναγραψει ειναι οτι ενω φερνουν πυριτιδα για τα δικα τους φυσιγγια ,αυτη δεν την δινουν στην λιανικη παρα την κρατουν για τα φυσιγγια τους .Και αυτο γινεται φετος με την ελλειψη πυριτιδων .Πιστευω οτι ολα αυτα ειναι βασει σχεδιου ωστε σιγα σιγα να σταματησουν την ιδιογομωση και να το κανουν μονοπωλειο με δικα τους φυσιγγια ,που θα πουλανε οσο θελουν στην αγορα . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 05 Ιαν 2023 13:17 Περικλη σημερα εκανα 23/25 στο SPORTING .Ειναι καλο σκορ για νεαρο 71 χρονων καρκινοπαθη .? ;) :D :D :D
Εύχομαι 26/25 :) :D :D :D Και να σε στείλουνε για Παγκόσμιους Αγώνες εδώ στο Ολυμπιακό μας Σκοπευτήριο :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Κοντα ειμαι να πετυχω και αυτο το σκορ . :lol: :lol: :D :D :D Υπο`ψην οτι τα φυσιγγια που ριχνω ειναι πεντασταδιακα ιδιογομωσης για αυτο εχω τετοιες επιτυχιες . ;) :D :D :D :D Προχθες που ξαναπηγα με τον φιλο μας το Βασιλη ,επειδη με ματιασες δεν εκανα τετοιο σκορ . :( 8-) :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

pericles έγραψε: 23 Δεκ 2022 08:52 Γεροντάκο σήμερα φέρε καλό μεζέ και Τσίπουρα να κεράσουμε για την γέννηση της εγγονής μου. Και πρόσεξε μην μου φέρεις Τρακαρισμένα Αγριογούρουνα και Χήνες :D :D :D :D Αρνάκι απο την Φάτνη παρήγγειλα σήμερα στον Κρεοπώλη για να κάνουμε σούβλα. Φέρε τυριά λουκάνικα παστουρμάδες, Τσίρους Λακέρδες, κοπανιστή Μυκόνου . Χαλλούμια και Τσαμαρέλλα θα φέρω έγώ :) :) :D :D :D :D :D
Και Ορχήστρα την Καλύτερη και αν δεν βρείς που όλοι χαλάσανε βάλε το Juke Box παλιά λαικά και Αξέχαστα. :) :D :D :D :D :D
κυριε Περικλη να σας ζηση το εγγονακι
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

Ειμαι περιεργος πως και ο Ορφανιδης δεν πηγαινει κυνηγι για αγριογουρουνα αφου υπαρχουν αρκετα και στην Σαμο . Και εγω Νικολα ειμαι περιεργος πως δεν κολισα με αυτο το κυνηγι , θες οτι οι ομαδες που εχουμε εδω ειναι μονοχνοτες και δεν θελουν αλλους στην ομαδα , θες οτι δεν υπαρχουν σωστα σκυλια , εκτος απο αυτους που εφεραν σκυλια απο τουρκια , θες οτι εχουμε πυκνα και δισβατα μερη που δεν περναει ουτε φιδι , θες που εχω ξελογιαστη με το 20αρι , και προσπαθω να κυνηγαω της ελαχιστες τσιχλες , θες που δεν εχω ιδεα απο αυτο το κυνηγι , θες που δεν εχουμε παραδοση εδω στο νησι απο το ξενοφερτο και καταστροφικο αυτο θηραμα, θες οτι δεν ειμαι πλεονεκτης και επιδηξιας ,
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Η αληθεια ειναι οτι πρεπει και να σου αρεσει αυτο το ειδος κυνηγιου .Και εγω παρ`οτι εχω παει αρκετες φορες σε αυτο το κυνηγι δεν με εχει τραβηξει .Εμενα δωσε μου περπατημα στο βουνο με τα σκυλακια μου και ολα καλα . ;) :)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

σωστα , χιλιες φορες λαγο παρα αυτο το παμφαγο πτωμοφαγο κτηκιο
Απάντηση