ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Άντε πρωί πρωί να τρώμε Καλαμάρι Γεμιστό :o :o :o Μιά φορά που είχα δοκιμάσει , το βράδυ μόνο αέρια έβγαζε χειρότερα και απο Φασολάδα γίγαντες :D :D :D :D Ψάρεψε λίγη σαρδέλλα και Γάβρο που ειναι τα αγαπημένα μου να έχουμε μεζέ με το τσίπουρο :) :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Μπαγιατικο θα ηταν το καλαμαρι για να σου φερνει αερια . 8-) :o :D :D Εγω τρωω φρεσκα που πιανω μονος μου παρα πολλα ,και δεν εχω τετοιο προβλημα . 8-) :D Οι βραστες μολοχες θα φταινε που τις τρως σαλατα μαζι με τα καλαμαρια ,και τα ριχνεις ολα στα καλαμαρια . :( 8-) :lol: :D :D :D Λοιπον την επομενη φορα που θα παω για ψαρεμα ,ξερω ενα μερος που εχει σαρδελες 3 κιλα η καθε μια . 8-) Θα πιασω μια και θα την κανουμε καμια 10αρια μεριδες γιατι ετσι και αλλιως οι πελατες του καφενε ειναι λιγοι πια . :( :D :D :D Μαζι με ολα αυτα εχασα μετα το χειρουργειο και το βραδυνο κυνηγι που πηγαινα και τωρα βλεπω μονο καλαμαρια τη νυχτα :o :o :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.newsbomb.gr/ellada/story/13 ... n=breaking Περικλη μετα τα τροχαια με τα αγριογουρουνα ,τωρα θα τρεχω και θα μαζευω αγριοχηνες απο τροχαια ατυχηματα . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σημερα εχει μεγαλο περασμα απο διαφορα θηραματα στο σκοπευτηριο Σχιστου . ;) :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/watch?v=EChHQ7X ... E%B4%CE%B9 Στην υγεια σας μαγκες το τριτο τσιπουρακι που πινω .Ενα μεγαλο τραγουδι απο εναν μεγαλο τραγουδιστη .Που ειναι αυτοι οι μεγαλοι ανδρες τραγουδιστες ? Γεμισαμε τραγουδιστες του σωρου . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Τί καημούς έχεις εσύ Γέροντα :?: :?: :) :) :D :D Δέν βρίσκεις δόλωμα για καλαμάρια και διαμαρτύρεσε :?: :D :D :D :D
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 21 Δεκ 2022 08:46 Σημερα εχει μεγαλο περασμα απο διαφορα θηραματα στο σκοπευτηριο Σχιστου . ;) :D :D :D
Τα 'εμαθα τα κατορθώματα σου ότι γέμισες τον πίνακα δοκιμών με μυρμήγκια :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ευτυχώς που υπάρχει το φατσοβιβλίο και κυκλοφορούν άμεσα οι ειδήσεις :D :D :D :D :D Μόνο που ο πληροφοριοδότης δεν έδωσε το σετάπ ;) ;)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Εγω του ειπα να μη το γραψει το σεταπ ,για να μη το αντιγραψεις και πηγαινεις και τρομαζεις τα θηραματα . 8-) :lol: :lol: :D :D :D Ρε φιλε εχουμε γεμισει τραγουδιστες γκει ,και τραγουδιστριες ξεβρακωτες . 8-) :( :x Ολοι εχουν παρει ενα μικροφωνο στο χερι και τραγουδανε .Και εγω τραγουδαω αλλα δεν λεω οτι ειμαι τραγουδιστης ,και ολοι μας τραγουδαμε ,αλλα αυτο ειναι αλλο πραγμα ,απο το να λεω οτι ειμαι τραγουδιστης . ;) Ακους ενα Διονυσιου μαγκα ,ενα Μπιθικωτση ,και ενα Καζαντζιδη ,και σου φευγουν τα σπυρακια ,και ειδικα αν εχεις πιει και δυο τσιπουρακια για εμβολιο εναντιον της γριππης . ;) :D :D :D :D :D :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο σήμερα φέρε καλό μεζέ και Τσίπουρα να κεράσουμε για την γέννηση της εγγονής μου. Και πρόσεξε μην μου φέρεις Τρακαρισμένα Αγριογούρουνα και Χήνες :D :D :D :D Αρνάκι απο την Φάτνη παρήγγειλα σήμερα στον Κρεοπώλη για να κάνουμε σούβλα. Φέρε τυριά λουκάνικα παστουρμάδες, Τσίρους Λακέρδες, κοπανιστή Μυκόνου . Χαλλούμια και Τσαμαρέλλα θα φέρω έγώ :) :) :D :D :D :D :D
Και Ορχήστρα την Καλύτερη και αν δεν βρείς που όλοι χαλάσανε βάλε το Juke Box παλιά λαικά και Αξέχαστα. :) :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ε ρε γλεντια που εχουμε σημερα . :o Καλεσμενοι ειναι ολοι οι καλοι και οι κακοι φιλοι μας . :D :D :D Τρεχω για μαζεδες και να φερνω την ορχηστρα να παιζει ολη την ημερα σημερα. :D :D :D https://www.youtube.com/watch?v=iICCl9a ... osOfficial Το πρωτο τραγουδι που θα βαλω σημερα στον Περικλη μου .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Να σας ζήσει το μωρό κύριεΝ ΠερικλήΝ και να είναι υγιέστατο και καλότυχο και ευτυχισμένο!!! :mrgreen:
Παρης Σ
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 15:08

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Παρης Σ »

Να σας ζήσει κ Περικλή!Γερό και καλότυχο να είναι!!!
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 23 Δεκ 2022 09:20 Ε ρε γλεντια που εχουμε σημερα . :o Καλεσμενοι ειναι ολοι οι καλοι και οι κακοι φιλοι μας . :D :D :D Τρεχω για μαζεδες και να φερνω την ορχηστρα να παιζει ολη την ημερα σημερα. :D :D :D https://www.youtube.com/watch?v=iICCl9a ... osOfficial Το πρωτο τραγουδι που θα βαλω σημερα στον Περικλη μου .
Γεροντάκο έμπλεξες τα δισκάκια με ψαλμοδίες με τα ζειμπέκικα :) :D :D :D :D
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 23 Δεκ 2022 15:58 Να σας ζήσει το μωρό κύριεΝ ΠερικλήΝ και να είναι υγιέστατο και καλότυχο και ευτυχισμένο!!! :mrgreen:
Παρης Σ έγραψε: 23 Δεκ 2022 22:02 Να σας ζήσει κ Περικλή!Γερό και καλότυχο να είναι!!!
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας Ειναι μεγάλο συναίσθημα τα εγγόνια είμαι Ξετρελαμένος :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Δηλαδη τωρα πρεπει να σε φωναζουμε αντι Περικλη ,ξετρελοπαππου ? :D :D :D Λοιπον το πρωτο ζειμπεκικο το θρησκευτικο, σου το εβαλα γιατι ειναι προσευχη για υγεια του μωρου . ;) :D :D :D Εμεις εχουμε καιρο και για σεταπ μουσικα . :D :D :D :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αναγκεύτηκε λέω :mrgreen:
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τωρα με την εγγονη του Νικολα ,πανε και οι περδικες και οι σιταριθρες . :mrgreen: :mrgreen: Κυνηγι καθε μερα στην εγγονη του θα κανει σε λιγο καιρο . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/watch?v=yS1KvB4 ... SDIONISIOU Παρεγγελια για τον Περικλη που ζητησε ζεμπεκικο απο τον μεγαλο Στρατο Διονυσιου .Στην υγεια σου Περικλη μου το τσιπουρακι που πινω . :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/watch?v=hhSbVDG ... GreekMusic Γεια σας μαγκες στο τριτο τσιπουρακι μου που πινω . :)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

'Αντε τώρα που μεράκλωσε ο Γέροντας να φάμε και να πιούμε Σήμερα άλλη Επέτειος $0 Χρόνια απο την Ίδρυση της Εταιρείας Κερνάμε και δίνουμε Δώρα
Πρίν Πεθάνουμε αφου Κάναμε το πρώτο εμβόλιο πριν δυο Χρόνια με τα δεδομένα του Γεροντα μας μένει δεν μας μένει άλλο ένα δυο. :D :lol: :lol: :lol:

Γεροντα συμμαζέψου Διασπείρεις τον Πανικό σε εκατομύρια Ανθρώπους. :oops: :oops:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3655
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Να τα χιλιασει η εταιρεια Περικλη μου . :) Τι δωρα δινετε ? Καραμπινες δικανα μονοκανα ,η φυσιγγια για να διωχνουν τα πουλια ? :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Εγω μεταφερω και εχω υποχρεωση να το κανω, απο αυτα που μου ελεγε ο Αγιος Γεροντας μου κατ`ιδιαν πριν πολλα χρονια ,τα οποια πολλα απο αυτα τα εχω και γραμμενα σε επιστολες του . Οποιος θελει τα ακουει . 8-) ;) :) Πρεπει να ξερεις οτι απο τα πνευματικα του παιδια που ειχε παρα πολλα κανεις δεν εχει κανει το εμβολιο . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση