ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τι άλλο θα ακούσω πάλι . :o Τσίχλα με σκατα να φάω ;Ο σεφ δεν τις τρώει αυτός τις τσίχλες με τα σκατα αλλά οι πελάτες του . ;) :D :D :D Δεν μας είπες οποίος τις φάει αυτές τις τσίχλες πόσες κάνει μετά στην τουαλέτα . :o Εγώ προτείνω να φας τσίχλες κοντοσούβλι αλευρωμενες .Αυτη είναι συνταγή από τον σεφ Αγγελόπουλο .Λοιπόν θα σου πω την συνταγή και αν δοκιμάσεις θα μου δώσεις το πρώτο βραβείο .Θα μαδήσεις τις τσίχλες ,και όχι με τα φτερά τους ,θα τις βάλεις στην σούβλα ,και το κεφάλι της μιας τσίχλας να μπαίνει στην κοιλιά της άλλης .Θα τους βάλεις λίγο αλατακι και θα τις βάλεις στην φωτιά για πέντε λεπτά και μόλις αρχίσουν να λιώνει το λίπος τους θα τις πασπατισεις με αλευρακι και βάλε τις στην φωτιά να ψηθούν .Δοκίμασε και πες μου ποιος είναι καλύτερος σεφ . :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Ξέχασες να γράψεις αν θα το φάμε το κεφάλι που θα ειναι στον ποπό της προηγούμενης :) :) :D :D Σκ@τό θα μας ταίσει και ο σεφ Αγγελόπουλος που μάλιστα θα είναι και αλευρωμένο ;) :) :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Οι Γάλλοι σεφ που έχουνε και μισελέν διακρίσεις κάνουνε και ξεχωριστά μόνο εντόσθια πουλιών αλλά εσύ έμεινες ίδια τάξη ενας μικροΖαχαροπλάστης :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Εγω τα μονα Μισελεν που γνωριζω ειναι τα ελαστικα αυτοκινητου . 8-) :D :D :D :D Ο σεφ που φτιαχνει σκατα τσιχλας θελω να μου πει αν ειναι ειδικος στους μεζεδες ,τι φαγητο ειχε φαει η τσιχλα .Σκουλικια ,ελιες ,κουμαρα κ.λ.π ,και να δει;ς που δεν θα ξερει . ;) :D :D :D Ενας σεφ εδω ποιο κατω που δουλευε σε εστιατοριο εφτιαχνε πατσα απλυτο με σκατα μεσα για να ειναι νοστιμος ελεγε ,και ξερεις τι παθαιναν οι πελατες ? ετρεχαν μολις την ετρωγαν στην τουαλετα . :o :o :o Ξυλο επαιζαν ποιος πρωτος θα μπει μεσα για να ξαλαφρωσει . :o :shock: :lol: :D :D :D :D :D :D Ειπα βρε μαστορα οτι οι τσιχλες κοντοσουβλι θα ειναι καθαρισμενες καλα νεροπλυμενες ,και χωρις κεφαλια . ;) 8-) :D :D :D :D :D Σημερα θα μιλησω σε λιγο με τον πρακτορα σου για να παω το απογευμα στον γιατρο που ειναι εδω κοντα ,για να σου κανει ανταποκριση απευθειας απο εκει . ;) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 06 Φεβ 2024 09:02 Τι άλλο θα ακούσω πάλι . :o Τσίχλα με σκατα να φάω ;Ο σεφ δεν τις τρώει αυτός τις τσίχλες με τα σκατα αλλά οι πελάτες του . ;) :D :D :D Δεν μας είπες οποίος τις φάει αυτές τις τσίχλες πόσες κάνει μετά στην τουαλέτα . :o Εγώ προτείνω να φας τσίχλες κοντοσούβλι αλευρωμενες .Αυτη είναι συνταγή από τον σεφ Αγγελόπουλο .Λοιπόν θα σου πω την συνταγή και αν δοκιμάσεις θα μου δώσεις το πρώτο βραβείο .Θα μαδήσεις τις τσίχλες ,και όχι με τα φτερά τους ,θα τις βάλεις στην σούβλα ,και το κεφάλι της μιας τσίχλας να μπαίνει στην κοιλιά της άλλης .Θα τους βάλεις λίγο αλατακι και θα τις βάλεις στην φωτιά για πέντε λεπτά και μόλις αρχίσουν να λιώνει το λίπος τους θα τις πασπατισεις με αλευρακι και βάλε τις στην φωτιά να ψηθούν .Δοκίμασε και πες μου ποιος είναι καλύτερος σεφ . :D :D :D :D :D
Διάβασε οτι γράφεις για τα κεφάλια αλλά τωρα μας το άλλαξες χωρίς κεφάλια. Τέλος πάντων δώσε μια ολοκληρωμένη και απλή συνταγή :) :D :D :D
Ετσι όπως πάς θα μου χαλάσεις και τον πράκτορα μου :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τα κεφαλια στην κοιλια ειναι συνταγη ειδικη για σενα που τα τρως . ;) :D :D :D Εγω τους βαζω τον λαιμο μεσα στην κοιλια . ;) :D :D Καθησε εκει στο σπιτι και περιμενε οτι μας γλυτωσει απο εμας τις τραυματισμενες να τις τουφεκισεις εσυ .Απο την περασμενη φορα που πηγα με τον πρακτορα σου ,εστειλα μερικες στην Κυπρο ,αλλα εσυ μαζευες μολοχες . :o :shock: :lol: :D :D :D :D Σημερα ετοιμασου να σου στειλει παλι ρεπορταζ κυνηγιου,γιατι το ραντεβου κλειστηκε για απογευματινο . ;) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Τί να πώ γέροντα που με ματιάσες ακόμη και για τις μολόχες το μίγμα αποδείκτηκε πολύ εκρηκτικό :) :D :D :D Μέχρι και αυτή την στιγμή ακούγονται σποραδικές εκρήξεις :) :D :D :D :D Την δική μου συνταγή για τσίχλες την εχω δώσει και στον πράκτορα μου που δεν γνωρίζει πως να τις συντηρήσει και τις αφήνει με το σκατό στον καταψύκτη και μετά τις γδέρνει αν ειναι δυνατόν να καταστρέφει την γεύση τους. :) :) Του εχω εξηγήσει ότι αν θέλει να τρώει σκέτο κρέας ας κυνηγά σπουργίτες με την σφεντόνα και η γευση θα ειναι η ίδια. :) :D :D :D :D

Και μόλις τώρα με ειδοποίησαν απο το μεταιωρολογικό τμήμα οτι το φαίνομενο με τα πούπουλα στην ατμόσφαιρα ηταν προερχόμενο απο Ελλάδα όπου σε κάποιο σημείο ενας γεροντάκος τουφεκούσε και ξεπουπούλιαζε τσίχλες :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Πιστευω να σε ενημερωσε ο πρακτορας σου οτι τα πουπουλα ηταν απο αυτες που κτυπουσα και τις μαδουσα απευθειας στο βουνο . ;) :D :D :D Στο μονο που εισαι πολυ καλος ειναι στην κατασκοπεια με τον πρακτορα σου .Δοξα τον Θεο μετα απο την περιπετεια με την υγεια μου τρια χρονια τωρα, αρχισα εστω και αργα να βρισκω τον κυνηγετικο μου εαυτο σιγα σιγα και με καθε θηραμα που κτυπαω το μαδαω στον αερα κιολας ,και βλεπεις που και που και εσυ πως ειναι το χρωμα στα φτερα τις τσιχλας . ;) :o :D :D :D :D :D Ο πρακτορας σου ειναι ειδικος στο κοντοσουβλι τσιχλας ,και σημερα το απογευμα μαλλον θα βαλει και αλλες στην σουβλα . ;) :D :D :D Εψαχνα χθες να τον βρω που ηταν, γιατι τον φωναζα ,και δεν μου απαντουσε ,και που πηγα και τον βρηκα ? Ηταν κρυμενος μεσα σε ενα σχινο με το καρεκλι του ,και κατασκοπευε την περιοχη και τις τσιχλες που κτυπουσα . :o :D :D :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τωρα που φανηκαν πουλακια τα μαγαζια δεν μπορουν να δωσουν φυσιγγια στους κυνηγους .Τα μαγαζια ειναι αδεια τα ραφια τους απο φυσιγγια .Αλλο παλι και τουτο .Ποτε και πως αυτοι οι ανθρωποι [μαγαζια ] θα καλυψουν τα εξοδα τους ? Τι να πω με ολους αυτους τους ηλιθιους πολιτικους που εχουμε μπλεξει . :x
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ την 09 Φεβ 2024 10:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Περικλη που εισαι ? Χθες στο απογευματινο κυνηγι τσιχλας με επιασε η μεση μου παλι απο το κουβαλημα . :o :shock: :lol: :D :D :D :D Δεν αφησα καμμια τσιχλα παλι για να σου ερθει στην Κυπρο . :o :shock: :lol: :D :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 08 Φεβ 2024 10:05 Πιστευω να σε ενημερωσε ο πρακτορας σου οτι τα πουπουλα ηταν απο αυτες που κτυπουσα και τις μαδουσα απευθειας στο βουνο . ;) :D :D :D Στο μονο που εισαι πολυ καλος ειναι στην κατασκοπεια με τον πρακτορα σου .Δοξα τον Θεο μετα απο την περιπετεια με την υγεια μου τρια χρονια τωρα, αρχισα εστω και αργα να βρισκω τον κυνηγετικο μου εαυτο σιγα σιγα και με καθε θηραμα που κτυπαω το μαδαω στον αερα κιολας ,και βλεπεις που και που και εσυ πως ειναι το χρωμα στα φτερα τις τσιχλας . ;) :o :D :D :D :D :D Ο πρακτορας σου ειναι ειδικος στο κοντοσουβλι τσιχλας ,και σημερα το απογευμα μαλλον θα βαλει και αλλες στην σουβλα . ;) :D :D :D Εψαχνα χθες να τον βρω που ηταν, γιατι τον φωναζα ,και δεν μου απαντουσε ,και που πηγα και τον βρηκα ? Ηταν κρυμενος μεσα σε ενα σχινο με το καρεκλι του ,και κατασκοπευε την περιοχη και τις τσιχλες που κτυπουσα . :o :D :D :D :D :D :D :D
'Αντε σιγά σιγά με την Ζαχαροπλαστική σου να τις Αλευρώνεις μετά το καθάρισμα να ειναι ετοιμες για τηγάνι :) :D :D :D :D
Και μην μου κατηγορεις τον Πράκτορα γιατι αυτός ειναι σε διαρκή επαφή ενώ εσυ δεν απαντάς σε κανένα μέσο επικοινωνίας :) :) :D :D Μεχρι που σκέφτομαι να δοκιμάσω μυνήματα με καπνό :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 09 Φεβ 2024 09:24 Περικλη που εισαι ? Χθες στο απογευματινο κυνηγι τσιχλας με επιασε η μεση μου παλι απο το κουβαλημα . :o :shock: :lol: :D :D :D :D Δεν αφησα καμμια τσιχλα παλι για να σου ερθει στην Κυπρο . :o :shock: :lol: :D :D :D :D :D :D
Πρόσεχε οταν μπαίνεις στα σχοίνα μην τρυπήσεις τις παλάσκες :) :D
Αν θυμάσε καλά ειπα οταν εχει πουλιά να στείλεις μύνημα να ανοίξω τον κουμπαρά και να αγοράσω εισητήριο αλλά εσυ φοβάσε μην σου πάρω πάλι την Bereta και δεν με φτάνεις στις τσίχλες και στα πιατάκια :) :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Δηλαδη τι θελεις να πεις ? Να ερθεις εδω και να σε παω στο καρτερι μου για να μου διωξεις τα πουλια απο εδω και να τα στειλεις στην Κυπρο ? :D :D :D Για αυτο σε κυνηγησαν και απο το Κιλκις ,γιατι πηγες εκει για σαμποταζ και σε πηραν ειδηση . ;) :D :D :D Η BERETTA τα κτυπα τα πουλια μονη της .Με τα σεταπ που φτιαχνω δεν χρειαζεται να σημαδευεις καθολου .Πανε και πεφτουν τα θηραματα πανω στα σκαγια μονα τους . :o :D :D :D Ο πρακτορας σου ειναι πολυ μαρτυριαρης .Αφου του ειπα να μη σου λεει τιποτα γιατι θα με ματιασεις ,και μετα που θα ξαναβρουμε θηραματα :D :D :D :D Λοιπον για να σου φυγει η περιεργεια τις προηγουμενες φορες πηγα με το RENATO GAMBA και κατα συμτωση κτυπουσε και αυτο το οπλο πουλια . :o :shock: :D :D :D :D :D Χθες με ενα φιλο παραγγειλα να μου φερει αρκετη σοκολατα για να φτιαξω γλυκα και κεικ να τα παιρνω στο βουνο ,και επειδη εισαι περιεργος εσενα δεν θα σου δωσω να δοκιμασεις . ;) :shock: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Πάλι παραμύθια μας λές :?: :?: :?: :x :x Δέν εχω ξαναδεί όπλο να κτυπά μόνο του :) :D :D :D :D Σέ λίγο θα μας πείς οτι θα τα στέλνεις στο κυνήγι μονα και θα επιστρέφουν με του κόσμου τα θηράματα και εσύ θα ξαπλώνεις στον καναπέ :) :) :D :D :D Βρε βρέ εσυ ξεπέρασες και τον Αίσωπο :) :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν ξέρω βέβαια αν διαβάζει κανείς αυτά που γράφεις για να κρίνει αν μπορούν να εκδοθούν σε παραμύθια για Νηπιαγωγείο :) :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ασε γιατι χθες το απογευμα και το βραδυ περασα πολυ ασχημα .Παρα λιγο να χασεις τον φιλο σου .Την εβγαλα στο νοσοκομειο ,αλλα ευτυχως σημερα ειμαι καλυτερα .Ξαναεπαθα ειλεο παλι φιλε. 8-) Το περιεργο ειναι οτι ψαχνουν τα θηραματα να με βρουν που ειμαι για να ερθουν να πεσουν πανω στα σκαγια μου . :o :D :D :D Προχθες στο σκοπευτηριο με ρωτουσαν οι φιλοι να τους πω που εισαι ,γιατι δεν ξεχνουσαν που πηγες να ριξεις με το πλαγιοκανο ,και την μια ξεχνουσες να βαλεις φυσιγγια μεσα στην θαλαμη ,την αλλη δεν το οπλιζες ,την αλλη το ειχες στην ασφαλεια και τα μισα δισκακια πηγαν περιπατο . :lol: :lol: :o :D :D :D :D Εχει γραφτει με χρυσα γραμματα στο ιστορικο του σκοπευτηριου . :o :D :D Αυτο πρεπει να γραψουμε σε βιβλιο ,με τιτλο ,,οι περιπετειες ενος βετερανου κυνηγου ,, :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο , κατα Καββαδίαν Γραφικέ πρόσεξε πρώτα την υγεία σου ;) ;)
Τωρα για το σκοπεφτήριο που 'εγραψες 'επρεπε σαν φιλοξενούμενος να μου εδινες την Μπερετα αλλά εσύ μου εδωσες ενα Καριοφίλι που ποτέ δεν ειχα πάρει στα χερια μου Κοκοροτουφεκο και ήθελες να γνωρίζω οτι ηθελε και φυτίλι να πυροδοτήσει ;) :) :) :) Οταν πήρα την Μπερετα σου μετά ειδες πως εσπαζα τα πιατα που μέχρι και ο Δάσκαλος εκεί εβγαλέ μαζί μου φωτογραφία :) :D :D :D :D Βεβαια εσύ εισουνα εκεί στα Κορίτσια στο καφέ και εκανες γλυφιτζούρια :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Στην εποχη σου που ησουν νεαρος περιπου το 1910 στο σκοπευτηριο εριχναν με πλαγιοκανα .Για αυτο σου εδωσα το GAMBA αλλα εσυ το εβγαλες αχρηστο επειδη ξεχνουσες να το οπλισεις .ενω στα εμπειρα χερια τα δικα μου εκανε παππαδες . :lol: :lol: :D :D :D :D Τις γυναικες τις αγαπουσα ,και τις αγαπαω ,για αυτο και με αγαπανε και αυτες και με προσεχουν . ;) :D :D Ολα καλα ,αλλα παλι ξεχασες να μας πεις ποσες τσιχλες κτυπησες χθες ,που πηρες αδεια απο την σημαια και τον καφενε και την εκανες κοπανα . ;) :lol: :D :D :D Δεν ειπες τιποτα οτι θα πας κυνηγι μηπως σε ματιασω ? Μα ουτως η αλλιως τσαμπα εξοδα εκανες ,και γυρισες οπως πηγες .Το μονο που εκανες ηταν να λερωσεις τις μποτες και το αυτοκινητο με λασπες . :o :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Προχθες εγινε ενας γαμος στην Κυπρο και εριχναν σμπαρα εκει ,και εσυ νομιζες οτι ειχε πουλια ,και ετρεξες να πας κυνηγι . :o :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Καλά το κατάλαβες οτι δεν είπα τίποτα για να μην με ματιάσεις και μιά χαρά πήγε το κυνήγι. Αποτελέσματα θα βρεις αργότερα στο βιπερ :) :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Κανονησε να μου βαλεις στο VIBER τιποτα μολοχες και ζοχους . :x :o :D :D :D Εγω εμαθα οτι χθες ενας κυνηγος ετρεχε δεξια και αριστερα στο βουνο και αγοραζε τσιχλες . :o :shock: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο ψάξε στο Βιπερ γιατι ειναι 11 πουλιά μεγαλόσωμα με Γριζογαλάζιο φτερό και εχουνε και ενα ασπρο κολαρο στο λαιμό :) :D :D :D :D :D
Καλα έλεγε ο Μιχάλης οτι μας ματιάζεις γιαυτό και δεν είπα τίποτα γιατι χεειμώνα τωρα που να ψάχνω για σκόρδα και ξεμάτιασμα με τοσο κρύο :D :D :D :D :D :D
Λέω να πάρω μόνο τα στήθια και να κάνουμε στιφάδο να πιούμε κανένα τσίπουρο στο καφενέ που εχει καιρό να φέρεις μεζέ :) :D :D :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Παλι φωτομονταζ εκανες ? Αφηνεις την δουλεια σου και τρεχεις να μαζεψεις απο τους αλλους κυνηγους οτι εχουν κτυπησει ολη την χρονια για να βαλεις φωτο .? :o :oops: :lol: :D :D :D Αυτα δεν ειναι δικα σου πουλια ,γιατι το σημα κατατεθεν ειναι οτι ειναι κομενα τα κρανια τους ενω εσυ τα τρως . ;) :D :D :D :D Προσεχε γιατι ειναι,,σιδερενια,, και θα φωναζεις μετα οτι εσπασες την μασελα σου . ;) :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση