ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nektarios.M
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 09 Σεπ 2021 19:16

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Nektarios.M »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 13 Ιούλ 2022 09:35 Αφεντικο ευτυχως που εχω μαρτυρες ,γιατι διαφορετικα χωρις απολογια θα με ειχες στειλει στα κατεργα . :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Μια μου λες οτι επρεπε να γινω δημοσιογραφος ,μια μου λες οτι επρεπε να γινω δικηγορος ,την αλλη μου λες οτι ειμαι ο μικρος του καφενειου ,την αλλη μου λες οτι επρεπε να γινω ψαρας να πιανω καλαμαρια μετα συγχωρησεως νααααα,.Αποφασισε τι θελεις να γινω . :?: :o :lol: :mrgreen: :mrgreen: Χθες κερνουσα λουκουμακια με δροσερο νερο ολους τους φιλους οπως εκανε ο Αγιος Γεροντας μου σε οποιο πηγαινε για να παρει την ευχη του στο Κελακι του . ;) :D :D :D :D
Νικόλα και του χρόνου με υγεία.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σε ευχαριστω πολυ Νεκταριε μου .Ο Αγιος να βοηθα ολο τον κοσμο και την Πατριδα μας ,γιατι την αγαπουσε πολυ την Ελλαδα μας . :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 13 Ιούλ 2022 10:55 Σε ευχαριστω πολυ Νεκταριε μου .Ο Αγιος να βοηθα ολο τον κοσμο και την Πατριδα μας ,γιατι την αγαπουσε πολυ την Ελλαδα μας . :P
Πού είναι και ο Μιχάλης χάθηκε να δεί που μας κατάντησες απο τα καλαμάρια και τα ψαρικά να μας κερνάς λουκούμια να ψηλώσει το Ζάχαρο :?: :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Πού να είναι ο Γεροντάκος που διαδίδει ψευδείς ειδήσεις για μένα :?: :?: :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σοβαρα ,λεει τετοια πραγματα ? Κομαντος εχεις γινει τωρα τελευταια . :o Καθησε να σε κερασω πρωινο καφεδακι Χαραλαμπους . ;) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Ενα σκέτο θα τον έπινα Αυτή την μαυρη επέτειο του Πραξικοπήματος. :cry:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ενα καφε ειπα να σε κερασω . 8-) Παλι γκρινια αρχισες πρωι πρωι ? :o :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
Nektarios.M
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 09 Σεπ 2021 19:16

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Nektarios.M »

pericles έγραψε: 15 Ιούλ 2022 09:12 Ενα σκέτο θα τον έπινα Αυτή την μαυρη επέτειο του Πραξικοπήματος. :cry:
Πες τα Περικλή να τα μάθουν και οι νεότεροι.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Εγω θελω να μας πει την ιστορια ο Περικλης ,πως καταφερε και τραυματισε μια περδικα , την κυνηγουσε απο πισω μεσα στα ασπαλαθα , εφαγε ενα ζευγαρι αρβυλα απο το τρεξιμο ,και πως εφαγε τουμπα μεσα στα ασπαλαθα και γεμισε κωλος του αγκαθια και πως τα εβγαλε . :o :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Πριν απο μερικους μηνες εφυγε απο την ζωη ενας γειτονας μου κυνηγος μεγαλος σε ηλικια .Πηγα χθες στο σπιτι του γιατι μου το ζητησε η γυναικα του να δω αν μου κανουν μερικα πολυ παλαια πραγματα που ειχε .Εκει λοιπον βρηκα θησαυρο απο συλεκτικα χαρτινα φυσιγγια ,σε καλυκες ,και εργαλεια .Τα μαζεψα και σημερα τα χαζευω απο το πρωι . :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

Νικολα βαλε φωτογραφιες , να τα χαζεψουμε
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα ειναι αρκετα πραγματα και προσπαθω να τα βαλω σε μια σειρα .Μολις μπορεσω θα τα βγαλω φωτογραφιες και θα τα ανεβασω . ;) 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Nektarios.M έγραψε: 15 Ιούλ 2022 19:11
pericles έγραψε: 15 Ιούλ 2022 09:12 Ενα σκέτο θα τον έπινα Αυτή την μαυρη επέτειο του Πραξικοπήματος. :cry:
Πες τα Περικλή να τα μάθουν και οι νεότεροι.
Νεκτάριε είναι γραμμένη η προδοσία και όποιος ενδιαφέρεται ψάχνει , αλλά οι νεότεροι μόνο το κινητό και το Φραπέ κοιτάζουν :) :D :D
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 18 Ιούλ 2022 12:01 Πριν απο μερικους μηνες εφυγε απο την ζωη ενας γειτονας μου κυνηγος μεγαλος σε ηλικια .Πηγα χθες στο σπιτι του γιατι μου το ζητησε η γυναικα του να δω αν μου κανουν μερικα πολυ παλαια πραγματα που ειχε .Εκει λοιπον βρηκα θησαυρο απο συλεκτικα χαρτινα φυσιγγια ,σε καλυκες ,και εργαλεια .Τα μαζεψα και σημερα τα χαζευω απο το πρωι . :D :D :D :D
Προσοχή οταν έρθω Άθήνα θα κάνω κατάσχεση :D :D :D Άσε να βρώ χώρο όπως είμαι τώρα για να τα αποθηκεύσω :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ έγραψε: 18 Ιούλ 2022 12:18 Νικολα βαλε φωτογραφιες , να τα χαζεψουμε
Ορφανίδη ψάχνεις φωτογραφίες απο τον Γέροντα που εχει ένα κινητό μόνο με πλήκτρα αριθμούς χωρίς κάμερα :?: :) :D :D Ασε να φτιάξει το Viber να επικοινωνούμε και για φωτογραφία θα πρέπει να καλέσει φωτογράφο στο σπίτι :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αμεσως να με κατηγορησεις οτι δεν εχω VIBER ,αλλα δεν εμαθες οτι η βλαβη εφτιαξε ? Κορονοιο ειχε κολησει .Εσυ μου το κολησες οταν μιλησαμε 8-) :o :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Λοιπον τηλεφωνο τωρα εχω καινουργιο 20 ετων ,που μου το εδωσε μια γιαγια γιατι ηταν τοσο μικρο σε κατασκευη ,που δεν εβλεπε τα γραμματα .Μεγαλη τεχνολογια σε τοσο μικρη συσκευη ,οχι σαν κατι νεα που ειναι σαν παντοφλες ,που ειναι και μαρτυριαρικα . ;) :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 19 Ιούλ 2022 09:27 Αμεσως να με κατηγορησεις οτι δεν εχω VIBER ,αλλα δεν εμαθες οτι η βλαβη εφτιαξε ? Κορονοιο ειχε κολησει .Εσυ μου το κολησες οταν μιλησαμε 8-) :o :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Λοιπον τηλεφωνο τωρα εχω καινουργιο 20 ετων ,που μου το εδωσε μια γιαγια γιατι ηταν τοσο μικρο σε κατασκευη ,που δεν εβλεπε τα γραμματα .Μεγαλη τεχνολογια σε τοσο μικρη συσκευη ,οχι σαν κατι νεα που ειναι σαν παντοφλες ,που ειναι και μαρτυριαρικα . ;) :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P
Αυτό το τηλεφωνάκι να το δώσεις στον Χρήστο να στο πετάξει για δισκάκι στο Σκοπευτήριο :D :D :D :D
Άνοιξε και τα Viber να βλέπεις ειδήσεις γιατί έκοψες πίσω. ;) ;)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σιγα μη το ριξω στο σκοπευτηριο .Αυτα ειναι ανεκτιμητης αξιας εργαλεια .Δεν σε βρισκουν με τιποτα οι ηλεκτρονικοι κατασκοποι . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Για αυτο προσπαθουν εδω και χρονια να τα βγαλουν απο την κυκλοφορια αλλα εγω εχω κανει στοκ μερικα . ;) :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Αυριο μαλλον με τον Χρηστο εχει προπονηση στο σκοπευτηριο πρωτα ο Θεος . ;) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Έτσι με μίσος να ρίχνεις στα δισκάκια σαν να είναι ο εχθρός που σαν σήμερα πριν 48 χρόνια έκανε εισβολή :oops: :cry: :cry: :cry:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Την εχω ζησει στο πετσι μου ολη αυτην την ιστορια Περικλη μου . :(
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1376
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Και στα 51 ελπίζω με τη Χάρη του Θεού ότι θα είναι οριστηκά στο φέρετρο της ιστορίας!!!
Απάντηση