ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 02 Σεπ 2021 10:50

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 25 Μάιος 2022 08:29 Σημερα κερναω εγω ολους τους πελατες του καφενε μας ,και δεχομαι παραγγελιες . :D :D :D
Βαλε ενα καραφακι περιποιημένο Παλιογερε να τα πουμε λιγο!!!!! :P :P :P :P :P :P
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Γρηγορα ενα καραφακι με εκλεκτο μεζε στον Παλιογερο για να τον καλοπιασουμε να ερχεται ποιο τακτικα στον καφενε μας .Για να τον μεθυσουμε να μας πει κανενα σεταπ νεο :D :D :D :D :P :P :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Μεχρι τωρα ετρεχα για να βγαλω απο το λαγουμι του τον Παλιογερο ,και τωρα τρεχω για να ξετρυπωσω απο την γιαφκα του τον αλλο . :o :oops: :lol: :D :D Ε ,ρε τρεχαματα που εχω και με τους δυο Παλιογερους κρυμενους . :oops: :x :lol: :D :D :P :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

καθισα και γεμισα φυσιγγια GAL 20 , με ρελι και αστερι , για δοκιμη το ρελι μια χαρα το βρικα , γεμισα 6 και σταματησα με την κορτινη , το αστερι με παιδευσε αρκετα , ειπα να γεμισω και εκει 6 για δοκιμη , αλλα στο τελος γεμισα 22 , και αφαξα και 3 , γιατι τσαλακωναν μεχρι να ρυθμισω τα σταδια και το αστερι , στο τελος , δοκομαζω το μαχαιτακι του GAL 12 σε φυσιγγιο GAL 20 , και εκλεισε μια χαρα , καλυτερο απο του 20 το μαχαιρακι , μετα κονικη GAL 20 και τριτο σταδιο GAL 20 αλλα μου αφηνε τριπα στο κεντρο , κατεβασα την κονικη , και μου τσακιζε τον καλυκα κοντα στον παφλα , τον ιδιο εκανα και στο τριτο σταδιο , που και εκει ηταν το ιδιο , τελικα εβαλα στην αρχηκη τους θεση και την κονικη , και το 3 σταδιο , και κατεβασα το μαχαιρακι GAL 12 , και εκλειναν ολα τα 20αρια μια χαρα με την κονικη 20αρα , 3 σταδιο 20αρα , και μετα ρελι , με το καταπληκτικο στροφειο , και σε ρελι με χαρτακι , και σε αστερι αυτο ΣΤΡΟΦΕΙΟ ΡΕΛΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - CAL.20

ΜΕ 3 ΚΕΦΑΛΕΣ

CNC EXPERTS
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Γραψε μας Νικολα και το σεταπ που γεμισες . ;) 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

ρελι καλυκας GAL 20 κομενος στα 65 ,80 , τοσο κατεβικη η βιδα του απολυτου , ποιο χαμηλα δεν κατεβηκε , μαλον θελει ποιο κοντη βιδα , καψουλι 615 1,25 χ25 συγκερωτηρα μπεσκερι ζμν 22 , ρελι με χαρτακι στα 60,70 , το ιδιο με κοβερ πλαστικο ντιανα κομενη στην μεση χαρτακι πανω στην ντιανα , κλεισιμο με χαρτακι στα 61,50 , και αστερι καλυκας 69 ,40 615 1,20 χ24 συγκερωτηρα γουαλαντι 25 αστερι στα 59,90 , δεν δοκιμαστικε κανενα , γιατι δεν υπαρχει προβαση σε σκοπευτηριο , θα δοκιμαστουν κατευθειαν σε τρυγονια αγριοπεριστερα τον αυγουστο
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

ο απολυτος καλυκοκοφτης εχει ενα θεμα , οτι δεν κατεβενη κατω απο τα 65,80 , και δευτερον δεν κανει απολυτη εφαρμογη στον καλυκα GAL 20 , και τριτον το ξυραφακι του ειναι ποιο κοντο , που πρεπει να πιεζεις τον καλυκα πανω του , για να το κοψει , και το περιεργο ειναι οτι ειχω μερικους καλυκες για συλογη GAL 16 , και τον εβαλα στον απολυτο καλυκοκοφτη , και εμπενε γαντι , μηπως ο κοφτης ειναι για GAL 16 , λεω μηπος
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Με τι πυριτιδα τα γεμισες Νικολα ?
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

ναι μου διεφυγε να γραψω την πυριτηδα , ολα με ΜΒ32
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1350
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 27 Μάιος 2022 08:52 Μεχρι τωρα ετρεχα για να βγαλω απο το λαγουμι του τον Παλιογερο ,και τωρα τρεχω για να ξετρυπωσω απο την γιαφκα του τον αλλο . :o :oops: :lol: :D :D Ε ,ρε τρεχαματα που εχω και με τους δυο Παλιογερους κρυμενους . :oops: :x :lol: :D :D :P :P :P :P
Μήπως υπονοείς κάτι για μένα :?: :?: :?: :?: Επειδή πλέον η Γιάφκα διαλύθηκε και θα δημιουργηθεί νέα σε 2 χρόνια. Εργαλεία και υλικά μπήκαν σε αποθήκη. :) :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τωρα που χαλασες την γιαφκα σε βλεπω να το ριχνεις στο ψαρεμα . 8-) :o :D :D Τρομακρατησες τα πουλια και τα χορτα τις μολοχες και τους ζοχους τοσα χρονια, τωρα πηγαινεις να τρομοκρατησεις και τα ψαρια :o :shock: :lol: :D :D :D :D :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Περίεργο πλάσμα "πιάστηκε" από κάμερα σε πόλη του Τέξας - Βοήθεια ζητούν οι αρχές


Αναταραχή έχει προκληθεί στην πόλη Αμαρίλο στο Τέξας των ΗΠΑ από ένα μυστηριώδες πλάσμα που "πιάστηκε" από κάμερα ζωολογικού κήπου. Οι τοπικοί αξιωματούχοι ζητούν βοήθεια για τον εντοπισμό του ή πληροφορίες για το τι πρόκειται.



Το περίεργο πλάσμα στο Αμαρίλο
Σύμφωνα με το News Channel 10, οι κάμερες ασφαλείας του ζωολογικού κήπου εντόπισαν την περίεργη φιγούρα να τριγυρνά τις πρώτες πρωινές της 21ης Μαΐου.

Το προσωπικό του ζωολογικού κήπου, όταν είδε τις εικόνες, έμεινε άφωνο, όπως και οι αξιωματούχοι της πόλης, οι οποίοι ζήτησαν, με ανάρτηση στα social media, βοήθεια από τους πολίτες για να λύσουν το μυστήριο.


Η ανταπόκριση ήταν μεγάλη, ωστόσο είναι ξεκάθαρο ότι κανείς δεν γνωρίζει κάτι για το "Αγνώστου ταυτότητας αντικείμενο του Αμαρίλο"https://img-s-msn-com.akamaized.net/ten ... 60&o=f&l=f
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Επιστροφη πριν λιγο απο το σκοπευτηριο με τον φιλο μας τον Χρηστο .Καναμε την προπονηση μας στα πιατακια,καναμε τις δοκιμες μας με το νεο μας αποκτημα , ηπιαμε το καφεδακι μας και γυρισαμε με ορεξη να φαμε και να ξεκουραστουμε για μεσημερι .Εριξα παλι το σεταπ που ειχα ξαναγραψει στα 50 μετρα και εκανε μια τρυπα στον πινακα . :o Θα το ξαναδοκιμασω και λιαν προσεχως θα σας δωσω το σεταπ αναλυτικα . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σημερα το βραδυ εχει το σκοπευτηριο Σχιστου θα ειναι ανοιχτο για προπονηση .Θα ερθει κανενας φιλος ? Εγω θα ειμαι εκει με τον φιλο μας τον Χρηστο .Η προπονηση θα ειναι νυχτερινη με τους προβολεις . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Το Επιτελικο Κρατος ειναι ενα ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ .Πηγα σημερα στην Αστυνομια να παρω το δελτιο κατοχης του νεου μου κυνηγετικου οπλου ,και τι ειδα ? Το δελτιο κατοχης του δικου μου οπλου εχει βγει σε αλλο ονομα, με αλλη διευθυνση, αλλο τοπο κατοικιας και αλλου τοπου γεννησεως, με αλλο αριθμο ταυτοτητας ,και αγνωστου σε μενα ανθρωπου . :o Πριν δυο μηνες περιπου αγορασα ενα φλομπερακι ενος φιλου και στο δελτιο κατοχης ειχαν γραψει οτι ηταν CAL 12 .ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ .Τωρα εχω παλι τρεχαματα απο την αρχη . :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αγαπητοι φιλοι .Οπως σας εχω πει και ποιο πανω εδω και δυο μηνες προσπαθω να παρω τα νομιμα χαρτια του οπλου [δελτιο κατοχης ]που αγορασα πριν ενα μηνα απο μεγαλο καταστημα εδω στην Αθηνα ,και απο λαθη του αστυνομικου τμηματος ακομα τρεχω ,και οπλο στο ονομα μου δεν εχω γιατι στην ασφαλεια του αστυνομικου τμηματος δεν ξερουν την δουλεια τους ,η το μυαλο τους το εχουν αλλου .Τι αλλο να πω ,μη πω καμια ποιο βαρια κουβεντα .Μου εδωσαν το προχειρο δελτιο κατοχης με στοιχεια αλλου ανθρωπου ,και οχι τα δικα μου ,με αποτελεσμα τρεις μερες τωρα να προσπαθω να ερθω σε επαφη με την ασφαλεια ,και εκει να μου λενε οτι η υπαλληλος αρμοδια για τα οπλα απουσιαζει εδω και τρεις ημερες .Δηλαδη απο λαθος τους δεν εχω εγω το οπλο που αγορασα ,αλλα καποιος αλλος που δεν εχει αγορασει οπλο .Για μια αγορα οπλου εχω παει δεκα φορες στην ασφαλεια και τιποτα δεν εχω κανει ακομα γιατι το ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ειναι ενα Μπουρδελο για κλαματα και να γελαει καθε πικραμενος . :x
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1376
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Εδώ πέρα ακόμη περιμένουμε να μας ειδοποιήσουνε για να κάνουμε τα τελικά χαρτιά μεταβίβασης στην Αστυνομία, γιατί έχουνε λέει πολλά ληγμένα όπλα και πρέπει να περιμένουμε και μας πάνε από εβδομάδα σε εβδομάδα και έχει ο Θεός
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3543
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα ολα πανε καλα με το επιτελικο Κρατος .Καποτε στην αλλη ζωη θα ερθει η σειρα . :mrgreen: :mrgreen: Εγω ενα οπλο αγορασα πριν 2 μηνες ,και ακομα να παρω το δελτιο κατοχης στα χερια μου .Ασε που εκαναν και λαθος στο ονομα και μου εβγαλαν προχειρο δελτιο κατοχης σε αλλο ονομα ,και ευτυχως που το ειδα .Και οχι τιποτα αλλο αλλα ζητουσαν και τα ρεστα γιατι δεν το ειδα οτι εχει αλλο ονομα οταν πηρα το χαρτι ,αλλα το ειδα την αλλη μερα .Αντι να βαλω εγω τις φωνες ,μου φωναζαν αυτοι . :o :o :o Ολα καλα πανε ,κατα διαολου . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

:D :D :D :D :D :D ολα δουλευουν ρολοι , εγω παλευω απο τον ιανουαριο να ανενεωσω την αδεια παραγωγου , και μου ξεφουρνιζουν ενα ενα τα δικαιολογιτικα , και ολο αδεια εχει η υπευθηνη ,και με στελνει σε αλλες υπηρεσιες για πιστοποιοητικο υγειας , και αυτοι με στελνουν στον γιατρο να κανω αναλυσης , και περιμενω τον μικροβιολογο που και αυτος ειχε αδεια , και οταν γυρισε μια εβδομαδα να βγουν οι αναλυσης , και ξαναπαω εκει , και με ξαναστελνουν στου εμποριου , και το εμποριου με στελνει στον δημο , που και εκει εχει αδεια ο υπευθηνος , που περιμενω να γυρισει , και μετα που γυριζει ο δημος δεν ξερει τιποτα , και με ξαναστελνουν στου εμποριου , και μου λεει , να ξαναπαω στο τμημα υγειας με της αναλυσης και του πιστοποιητικο υγειας του γιατρου , και μου λενε το κουφο να τους παω το φορτηγακι να το δουν , και πρεπει λεει να εχει τεντα , και τους λεω δεν εχω ευπαθοι προιοντα , και μου λεν δεν εχει σημασια , και πως θα φωρτονω ευκολα το φορτηγο με την τεντα . Ρωταω τον τεντα ποσο εχει μια τεντα και μου λεει απο 800 ευρω μεχρι 1000 , ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠνΗΓΜΕΝΟς ΣΕ 10 μερες και βλεπουμε , και εν το μεταξι εχω δωσει ολη την παραγωγη μου στην ζουλα , γιατι εαν περιμενα απο αυτους , θα επρεπε να τα πεταξω ολα , και βλεπω οτι ουτε συνηδηση εχουν ουτε καρφι τους καιγεται , ΦΕΕΕΕΕΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑ , τι θυμαστε την διαφημηση , και αυτο με τον αιμνιστο Ψαλτη https://www.youtube.com/watch?v=Rv37jYR ... slover1974, με ολα αυτα περασαν 6 μηνες και ακομα δεν εχω ανανεωση την αδεια , εχει ο θεος , θα συνεχισω για να την εχω τουλαχιστο ετοιμη του χρονου , και εβαλα λογιστη , γιατι ειναι τοσο πολιπλοκα ολα αυτα που πολυ δυσκολα θα μπορουσε καπιος να τα κανει μονος του , ποσο αραγε ενα αγροτης που εβγαλε με το ζορι το γυμνασιο , μου ειπε ο λογιστης επειτιδες το κανουν , να υποθεσω για να κανουν λιγοι ,
Απάντηση